В «Укренерго» закликали зменшити споживання електроенергії у вечірні години
Джерело: “Укренерго”
З огляду на обстріли росіянами енергоінфраструктури України в “Укренерго” закликали українців зменшити споживання електроенергії у вечірні години, з 19:00 до 22:00.
Російські ракети та дрони вранці завдали значних пошкоджень українським електростанціям. В цьому році це вже третя масована атака на українську генерацію.
Під час двох попередніх також постраждали теплові та гідроелектростанції. Їх головна роль в енергосистемі – можливість швидко збільшувати виробництво електроенергії вранці та ввечері, коли споживання стрімко зростає. Сьогодні деякі з них не можуть це робити через руйнування, яких завдали російські терористи.
А енергосистема може безпечно працювати, лише якщо в ній витримується баланс: споживання електроенергії = виробництво електроенергії.
В “Укренерго” пояснили, що зараз на шальці виробництва значно менше електроенергії, ніж було ще вчора, до атаки. І для того, щоб зберегти рівновагу на наших енергетичних терезах, потрібно розвантажити шальку споживання.
Зазначається, що особливо велика потреба в зменшенні споживання є у вечірні години максимального попиту, з 19:00 до 22:00.
“Будь ласка, не вмикайте в цей період потужні електроприлади, або користуйтесь ними по черзі. Це допоможе енергосистемі безпечно пройти цей важкий період”, – закликали в “Укренерго”.
- Сьогодні вдень, 11 квітня, росіяни завдали авіаудару КАБами по місцевій ТЕЦ у Сумах.
- Міський голова Харкова Ігор Терехов повідомив, що внаслідок сьогоднішньої російської атаки окупанти влучили у теплоелектроцентраль, яка живить Харків.
- Уночі 11 квітня російська війська масовано атакували Україну ударними безпілотниками та різними типами ракет.
Російські війська обстріляли Краматорськ на Донеччині, в результаті чого троє людей отримали поранення.
Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.
Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 158 бойових зіткнень.
14 січня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський прокоментував випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу Повітряних сил до піхоти. Глава держави запевнив, що заборонив зменшувати кількість фахівців, потрібних підрозділам ПС.