В Японії дельфіни покусали людей: вчені назвали причини такої поведінки ссавців

Джерело: ВВС

В Японії на пляжі міста Міхама чотирьох осіб травмовано через напад дельфінів.

Як розповіли у виданні, один із постраждалих зазнав переломів ребер і укусів у руки. Дельфін напав на нього всього за кілька метрів від берега. Іншого потерпілого – 40-річного чоловіка, який плавав поруч з берегом, також  покусав дельфін.

У той же день від нападу дельфінів постраждали ще дві особи.

За даними поліції, цього року поблизу міста Міхама зареєстровано вже шість подібних нападів. На міському пляжі навіть встановлено знаки, які застерігають людей від контактів із дельфінами.

Вчені припустили, що дельфіни зазнають великого стресу, коли недалеко від них плавають люди, оскільки це порушує звичну поведінку цих тварин.

При цьому дослідники зауважили, що крім почуття ворожнечі до людей, дельфіни іноді можуть відчувати її і до інших морських мешканців. Відтак, вони можуть нападати на них, проте відразу не вбивати.

Утім, вчені не знають причин нападу дельфінів на тварин, які не є їхньою здобиччю. Вони вважають, що це може бути через конкуренцію за їжу.

Під час зустрічі т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з надзвичайним і повноважним послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Мардалієвим, сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці між Україною та Азербайджаном.

У Міненерго повідомили про ситуацію в енергосистемі України станом на ранок 8 грудня.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.

Протягом доби російські армійці обстріляли 20 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та господарчі споруди.