В застосунку «Армія+» з’явився мультипідпис рапортів для командирів
Джерело: Міноборони
У застосунку для військовослужбовців “Армія+” зʼявився новий сервіс – мультипідпис рапортів. Завдяки йому командир зможе опрацювати одразу групу рапортів.
“Відтепер командир підрозділу завдяки мультипідпису може опрацювати десятки рапортів від підлеглих, які надходять у розділ “Рапорти” на вкладку “До розгляду”. Рішення про погодження або відхилення приймаються свайпами праворуч та ліворуч відповідно. Також є можливість скористатись фільтром та промаркувати потрібні рапорти”, – вказують у Міністерстві оборони.
За один раз можна вибрати до 40 рапортів – наприклад, на відпустку – та погодити їх одночасно завдяки Дія.Підпис або SmartID. Водночас масово відхилити рапорти неможливо, бо кожне відхилення потребує пояснення.
Аби отримати нову функцію варто оновити до версії 2.2.0 чи вище.
У відомстві закликали завантажувати “Армія+” лише у Play Market та App Store. Посилання доступні також на офіційній сторінці застосунку: https://aplus.mod.gov.ua/.
- У застосунку для військовослужбовців “Армія+” з’явились 5 нових рапортів, які пов’язані з отриманням документів, виплатами та відпусткою.
- В застосунок для військовозобов’язаних “Резерв+” додали два нових сервіси – відображення даних про інвалідність та збереження попередньої версії військово-облікового документа під час його оновлення.
Російська вугільна промисловість опинилася в глибокій кризі. Причина – поєднання західних санкцій, високої вартості кредитів та падіння попиту з боку Китаю. За даними Федеральної служби статистики РФ, прибутковими в 2024 році залишилася лише половина компаній у секторі. І далі – гірше.
Народні депутати з партій “Європейська Солідарність” та “Голос” виступили із заявами на підтримку Віталія Шабуніна після обшуків у його будинку та військовій частині. У фракціях розцінили дії Державного бюро розслідувань як політично вмотивовану атаку на критика влади.
Президент Володимир Зеленський заявив, що постачання зброї в Україну від міжнародних партнерів, зокрема Сполучених Штатів, відновлено. За його словами, зараз триває робота над новими домовленостями та збільшенням власного виробництва озброєнь.
У Центрі протидії корупції заявили, що з антикорупціонером і громадським активістом Віталієм Шабуніними, у домі якого Державне бюро розслідувань (ДБР) провели обшуки, немає зв’язку. Де він перебуває зараз – його колегам не відомо.
Служба безпеки України та Офіс Генерального прокурора повідомили про підозру у воєнних злочинах Сергію Курченку – українському бізнесмену-втікачу, а також групі російських чиновників і ділків. За версією слідства, вони привласнили низку українських промислових підприємств на тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини у період з 2017 до 2021 року.