В ЗСУ підтвердили удари по заводу в тимчасово окупованій Керчі

Джерело: СтратКом ЗСУ
Сьогодні ввечері, 4 листопада, Збройні Сили України підтвердили, що завдали успішних ударів по морській та портовій інфраструктурі суднобудівного заводу “Залив” в тимчасово окупованому Криму в Керчі.
Ввечері, 4 листопада, в росЗМІ поширювали відео диму на заводі “Залив”. Відомо, що в тимчасово окупованому Криму спочатку оголосили повітряну тривогу, після чого в Керчі пролунали вибухи.
Окупаційний “глава” Криму Сергій Аксьонов підтвердив вибухи в Керчі. За його словами, там нібито працювала ППО, а збиті ракети впали на завод.
За даними Telegram-каналу “Крим.Реалії”, у 2020 році завод розпочав будівництво авіаносних кораблів для флоту РФ.
Як повідомляє Telegram-канал “Кримський вітер”, посилаючись на свідчення очевидців, на суднобудівному заводі в Керчі є попадання в малий ракетний корабель проєкту 22800 “Каракурт”, який є носієм “Калібрів”.
- 18 жовтня у тимчасово окупованому Криму було атаковано російські склади з озброєнням. Попередньо, відбулося влучання по території складів Чорноморського флоту РФ.
- У британській розвідці вважають, що, попри потужні заходи безпеки щодо Кримського мосту, російські окупанти не впевнені, що можуть вберегти його від українських атак.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 116 боєзіткнень.
У Павлограді російські окупанти знищили базу Медичного Добровольчого Батальйону “Госпітальєри”. Про це повідомила засновниця батальйону, народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” та медикиня-доброволиця Яна Зінкевич. Вона також оголосила про збір коштів для створення нової бази батальйону.
24 квітня два комітети Європейського парламенту — з питань промисловості, досліджень та енергетики, а також з питань безпеки й оборони — визначили власну позицію щодо законодавчої ініціативи про створення Європейської програми оборонної промисловості (EDIP). Профільні комітети підтримали законопроєкт, спрямований на зміцнення європейської оборонної промисловості, збільшення виробництва зброї та посилення підтримки України.
Адміністрація Дональда Трампа передала українській стороні так звану “остаточну пропозицію” щодо завершення війни з Росією, яка передбачає суттєві поступки Кремлю. Зокрема, США нібито готові визнати Крим російською територією та фактичний контроль Росії над значною частиною окупованих територій.
Армія РФ застосовує балістичні ракети “Іскандер” та північнокорейські KN-23 з касетними боєголовками, що призводить до масових жертв серед цивільного населення України, заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко після масованої атаки росіян у ніч на 24 квітня.