Вбудований ШІ та можливість телефонувати: Samsung показали “найрозумнішу” пральну машину

Джерело: SamMobile

Компанія Samsung випустила інноваційну пральну машину. Вона має 25-кілограмову місткість, сенсорний дисплей і безліч функцій зі штучним інтелектом.

Bespoke AI Combo – це флагманська пральна машина Samsung, яка поки що продається лише в Південній Кореї. Вона коштує 3 749 000 корейських вон (близько 2 719 доларів США). Це комбінована пральна і сушильна машина з обсягом прання 25 кг і обсягом сушіння 15 кг. Компанія продала понад 30 000 одиниць у Південній Кореї.

Машину обладнано сенсорним екраном, який можна використовувати для доступу до керування машиною, вибору програм прання та сушіння, купівлі прального порошку, встановлення таймера і навіть прийняття дзвінків зі спареного смартфона. Вона також підтримує Bixby, що дозволяє користувачам керувати кількома функціями за допомогою голосових команд. Машина підтримує SmartThings і режим AI Energy для економії електроенергії.

Bespoke AI Combo має кілька функцій зі штучним інтелектом. Функція AI Customized Course обирає індивідуальний режим прання та сушіння залежно від типу, ваги та ступеня забруднення білизни. Функція автоматичного впорскування прального засобу вибирає відповідну кількість прального засобу залежно від типу білизни. Функція AI Bubble вибирає необхідну кількість піни для ефективного прання.

США попередили, що Іран, імовірно, здатен розробити матеріал для ядерної зброї протягом одного-двох тижнів. Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен на форумі Aspen Security Forum у Колорадо.

Останніми тижнями вся увага була прикута до дій Заходу: саміти НАТО та Європейської політичної спільноти надали союзникам можливості посилити підтримку України. Тим часом Китай активніше займається підривною діяльністю проти Сполучених Штатів та їхніх союзників.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.

Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові.

Якщо чинний лідер США Джо Байден вирішить не балотуватись на пост президента цьогоріч, то, найімовірніше, кандидаткою від Демократичної партії стане віцепрезидентка Сполучених Штатів Камала Гарріс.