Вбивство підлітків з України: у Німеччині розпочався суд
Джерело: DW
Через півроку після вбивства двох українських підлітків-баскетболістів в Оберхаузені на заході ФРН розпочався судовий процес над чотирма обвинуваченими 14-16 років. Двоє з них є громадянами Німеччини, ще двоє – громадяни Сирії.
За словами представники батьків убитих українців, потерпілі розраховують на максимально жорстке покарання. Загалом заплановано 11 судових засідань до 21 листопада.
Напад на українських підлітків, котрі грали за баскетбольний клуб Art Giants Düsseldorf, скоїли ввечері 10 лютого на головному вокзалі Оберхаузена. У 18-річного Артема Козаченка та 17-річного Володимира Єрмакова виник конфлікт із компанією підлітків, які, за словами свідків, провокували українців в автобусі. Вийшовши з нього, обвинувачені оточили українців та атакували – спочатку кулаками та кийком, потім двома ножами.
17-річний Володимир Єрмаков помер одразу, його друг Артем Козаченко помер у реанімації. Прокуратура вважає, що напад було скоєно на ґрунті ксенофобії.
Раніше ми повідомляли про подробиці у слідстві щодо вбивства українського баскетболіста у Німеччині
- У місті Меттман, Німеччина, український підліток отримав серйозну травму голови після конфлікту з невідомим чоловіком у ресторані.
- У Німеччині кілька підлітків завдали ножових поранень 15-річному українському переселенцю. Попри складні поранення, наразі стан хлопця лікарі оцінюють як задовільний, нападників розшукують.
- 10 червня у Франкфурті стався напад з ножем на 41-річну переселенку з України. 19-річний афганець завдав жінці серйозних поранень. Нападника відправили під варту.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.