У Німеччині зарізали 17-річного баскетболіста з України Володимира Єрмакова

Джерело: Федерація баскетболу України міста Києва

У Німеччині вбили 17-річного Володимира Єрмакова — українського баскетболіста, який виступав за молодіжну збірну. Розслідування цієї справи вже взяло на особливий контроль МЗС України.

“Напередодні чергового матчу на юних баскетболістів напали з ножами на вулиці просто за те, що вони – українці. Вся команда провела ніч у лікарні поруч із нашим хлопцями. На превеликий жаль, лікарі не змогли врятувати Єрмакова, а Козаченко залишається в реанімації”, – зазначається у дописі.

На місці злочину були свідки.

Фото: Федерація баскетболу міста Києва

За словами речника МЗС України Олега Ніколенка, генеральне консульство в Дюссельдорфі вже провело переговори із главою поліції міста Ессен. Консули наголосили на необхідності проведення розслідування та притягнення злочинця до відповідальності.

Нападника вже затримано. Тривають слідчі дії.

Місцева поліція нині займається справою. Повідомляється, що на місці злочину були свідки.

“Консульська установа також контролює лікування іншого постраждалого українця. Йому надається необхідна медична допомога в лікарні Ессена. Стан нашого громадянина стабільний, загроз його життю немає”, — зазначено у повідомленні.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.