З’явилися нові подробиці вбивства українського баскетболіста у Німеччині
Джерело: t-online
У справі про вбивство українського баскетболіста Володимира Єрмакова на сьогодні ведеться розслідування за участю двох підозрюваних осіб. Одного з них вже звільнили з-під варти.
Крім загиблого та його постраждалого друга – зазнали поранень ще двоє осіб: 14-річний сирієць з Гельзенкірхена і 13-річна німкеня з ліванським корінням з Оберхаузена. Вони зазнали серйозних поранень.
За даними поліції Ессена, підозрюваними є 14-річний та 15-річний хлопчики з міст Гельзенкірхен і Герне. Їх обидвох заарештували, проте 14-річного німця з грецьким корінням пізніше звільнили з-під варти, оскільки проти нього не було достатніх доказів.
В той самий час, 15-річного німця з турецьким корінням взяли під варту за серйозною підозрою в ненавмисному вбивстві, оголошену поліцією та прокуратурою в Ессені. Він вже знаний поліції як злочинець “зі стажем”.
Попри те, що передумови та мотиви цього нападу ще невідомі, поліція не вважає його політично мотивованим. Розслідування триває.
- У Німеччині вбили 17-річного Володимира Єрмакова – українського баскетболіста, який виступав за молодіжну збірну. Розслідування цієї справи вже взяло на особливий контроль МЗС України.
У межах візиту до Франції відбулися двосторонні переговори делегації України з делегацією США у складі державного секретаря Марко Рубіо, спецпредставників президента Сполучених Штатів Стівена Віткоффа та Кіта Келлога.
Під час патрулювання лінії державного кордону прикордонники 9 загону імені Січових Стрільців виявили рідкісного птаха-хижака орлана-білохвоста, який потребував негайної допомоги. Поранений птах лежав на землі та не міг злетіти через пошкоджене крило.
17 квітня парламент Молдови проголосував за призначення чергових виборів до законодавчого органу на 28 вересня.
17 квітня Україна та США підписали меморандум про намір укласти угоду про спільний видобуток українських корисних копалин, підтвердила міністерка економіки Юлія Свириденко.
Під час своєї першої пресконференції на посаді міністра охорони здоров’я США, Роберт Кеннеді-молодший назвав аутизм “епідемією” та зробив низку суперечливих заяв, котрі викликали обурення серед громадськості та експертів.