З’явилися нові подробиці вбивства українського баскетболіста у Німеччині

Джерело: t-online

У справі про вбивство українського баскетболіста Володимира Єрмакова на сьогодні ведеться розслідування за участю двох підозрюваних осіб. Одного з них вже звільнили з-під варти.

Крім загиблого та його постраждалого друга – зазнали поранень ще двоє осіб: 14-річний сирієць з Гельзенкірхена і 13-річна німкеня з ліванським корінням з Оберхаузена. Вони зазнали серйозних поранень.

За даними поліції Ессена, підозрюваними є 14-річний та 15-річний хлопчики з міст Гельзенкірхен і Герне. Їх обидвох заарештували, проте 14-річного німця з грецьким корінням пізніше звільнили з-під варти, оскільки проти нього не було достатніх доказів.

В той самий час, 15-річного німця з турецьким корінням взяли під варту за серйозною підозрою в ненавмисному вбивстві, оголошену поліцією та прокуратурою в Ессені. Він вже знаний поліції як злочинець “зі стажем”.

Попри те, що передумови та мотиви цього нападу ще невідомі, поліція не вважає його політично мотивованим. Розслідування триває.

  • У Німеччині вбили 17-річного Володимира Єрмакова – українського баскетболіста, який виступав за молодіжну збірну. Розслідування цієї справи вже взяло на особливий контроль МЗС України.

В середу, 9 липня, стало відомо про смерть українського композитора, автора низки відомих пісень, Героя України та лауреата Шевченківської премії Ігоря Поклада. Йому було 83 роки.

За українськими оцінками, починаючи з 2014 року Росія вивезла щонайменше 20 000 дітей з України. Повернути вдалось лише 1400 з них.

Служба безпеки України затримала у Києві двох громадян Китайської Народної Республіки, які намагалися нелегально вивезти до Китаю секретну документацію про український ракетний комплекс “Нептун”.

Олександр Цивінський, який виграв конкурс на посаду очільника Бюро економічної безпеки (БЕБ) зреагував на рішення Кабміну відхилити його кандидатуру.

Як не було у Володимира Зеленського після лютого 22 року жодного шляху для збереження української державності, окрім як піти шляхом Петра Порошенка – сильна армія замість великого будівництва, українська мова замість “яка різниця” та українська церква замість російських агентів ФСБ у рясах, – так і не було у президента Дональда Трампа жодного вибору, як піти шляхом свого попередника Джозефа Байдена в питанні підтримки України.