З’явилися нові подробиці вбивства українського баскетболіста у Німеччині

Джерело: t-online

У справі про вбивство українського баскетболіста Володимира Єрмакова на сьогодні ведеться розслідування за участю двох підозрюваних осіб. Одного з них вже звільнили з-під варти.

Крім загиблого та його постраждалого друга – зазнали поранень ще двоє осіб: 14-річний сирієць з Гельзенкірхена і 13-річна німкеня з ліванським корінням з Оберхаузена. Вони зазнали серйозних поранень.

За даними поліції Ессена, підозрюваними є 14-річний та 15-річний хлопчики з міст Гельзенкірхен і Герне. Їх обидвох заарештували, проте 14-річного німця з грецьким корінням пізніше звільнили з-під варти, оскільки проти нього не було достатніх доказів.

В той самий час, 15-річного німця з турецьким корінням взяли під варту за серйозною підозрою в ненавмисному вбивстві, оголошену поліцією та прокуратурою в Ессені. Він вже знаний поліції як злочинець “зі стажем”.

Попри те, що передумови та мотиви цього нападу ще невідомі, поліція не вважає його політично мотивованим. Розслідування триває.

  • У Німеччині вбили 17-річного Володимира Єрмакова – українського баскетболіста, який виступав за молодіжну збірну. Розслідування цієї справи вже взяло на особливий контроль МЗС України.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.