Вечірній максимум споживання електроенергії зріс на 1,4% – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”

Вчора, 11 вересня, вечірній максимум споживання електроенергії збільшився на 1,4% у порівнянні з минулим понеділком, 4 вересня.

Зокрема, вечірній максимум споживання був на 4,5% вищим, ніж у неділю, 10 вересня, що є характерним для початку робочого тижня.

Загалом через бойові дії та з інших причин без світла залишається 427 населених пунктів. Внаслідок артилерійських обстрілів росіянами прифронтових територій є пошкодження у мережах на Донеччині, Дніпропетровщині, Запоріжжі, Херсонщині.

Відновлення живлення відбувається за безпекової ситуації та з дозволу військових.

Через технічні причини частково знеструмлені споживачі в м. Одеса. Тривають аварійно-відновлювальні роботи.

Для збалансування енергосистеми обмежувалась робота генерації з ВДЕ з 11:45 до 13:45 загальним обсягом 394 МВт·год. На інших об’єктах генерації триває планова ремонтна кампанія.

Сьогодні є імпорт електроенергії зі Словаччини. Загальний обсяг 250 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 100 МВт.

Експорт здійснюється у Словаччину та Молдову. Загальний обсяг – 4349 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 398 МВт.

У Данії зафіксували новий температурний рекорд за понад 150 років метеорологічних спостережень.

У Польщі затримали чоловіка, який ображав українську касирку в магазині Żabka на ґрунті національної ненависті. Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Індійська влада готує складну експедицію на Еверест для вилучення замороженого тіла альпініста, відомого під прізвиськом “Зелені черевики”, яке понад 30 років залишається на висоті близько 8 200 метрів.

У Закарпатській області під час руху загорівся приміський дизель-поїзд сполученням Солотвино – Королево.

Журналістка Лєна Чиченіна, головна редакторка таблоїду “Антоніна”, звернула увагу на дискусію в соцмережах довкола коментаря журналістки та ведучої YouTube-проєкту RAMINA YouTube Раміни Есхакзай.