Вечірній максимум споживання електроенергії зріс на 1,4% – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”

Вчора, 11 вересня, вечірній максимум споживання електроенергії збільшився на 1,4% у порівнянні з минулим понеділком, 4 вересня.

Зокрема, вечірній максимум споживання був на 4,5% вищим, ніж у неділю, 10 вересня, що є характерним для початку робочого тижня.

Загалом через бойові дії та з інших причин без світла залишається 427 населених пунктів. Внаслідок артилерійських обстрілів росіянами прифронтових територій є пошкодження у мережах на Донеччині, Дніпропетровщині, Запоріжжі, Херсонщині.

Відновлення живлення відбувається за безпекової ситуації та з дозволу військових.

Через технічні причини частково знеструмлені споживачі в м. Одеса. Тривають аварійно-відновлювальні роботи.

Для збалансування енергосистеми обмежувалась робота генерації з ВДЕ з 11:45 до 13:45 загальним обсягом 394 МВт·год. На інших об’єктах генерації триває планова ремонтна кампанія.

Сьогодні є імпорт електроенергії зі Словаччини. Загальний обсяг 250 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 100 МВт.

Експорт здійснюється у Словаччину та Молдову. Загальний обсяг – 4349 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 398 МВт.

В Укргідрометцентрі попередили про сильну спеку в Україні у період з 28 по 30 червня.

Міністерство освіти і науки України відреагувало на подання омбудсмана Дмитра Лубінця, який закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.

В Одеській області затримали та повідомили про підозру доглядальниці, яка катувала 84-річну жінку.

Керівник Офісу президента України Кирило Буданов анонсував найближчим часом обмін військовополоненими.

В п’ятницю, 26 червня, російські окупанти вчергове обстріляли місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих.