Велика Британія доручає ШІ виконувати «монотонні завдання службовців» – Bloomberg
Джерело: Bloomberg
У Великій Британії залучають штучний інтелект, аби допомогти з адміністративними завданнями та звільнити від рутини поліціянтів, вчителів і медичних працівників, щоб ті могли зосередитися на першочергових обов’язках.
Результати проведеного в країні аналізу показали, що багато вчителів витрачають щонайменше день щотижня на рутинні завдання, зокрема введення даних і щоденні звіти. Дослідникам також вдалося встановити, що скорочення адміністративного навантаження дасть можливість поліціянтам витрачати більше часу на боротьбу зі злочинністю.
Звіт, складений фахівцями на основі результатів дослідження, висвітлює “величезні можливості” для скорочення щоденних адміністративних завдань і подальшого використання штучного інтелекту з метою полегшення навантаження на поліціянтів і вчителів. Також у документі містяться поради, як допомогти медсестрам і лікарям швидше лікувати пацієнтів.
“Ми не допомагаємо ні нашим держслужбовцям, ні платникам податків, коли день кожного щотижня вони витрачають на адміністративні моменти. Ми можемо досягти кращих результатів запобігаючи проблемам, безпечно впроваджуючи нові технології, такі як ШІ”, – пояснив міністр фінансів Джеремі Хант.
Як розповіли в агентстві, для підвищення продуктивності працівників, уряди в усьому світі все частіше звертаються до штучного інтелекту, зокрема, щоб допомогти оптимізувати роботу та підвищити продуктивність державних послуг.
За словами Ханта, у Великій Британії генеративний ШІ вже допомагає лікарям і медсестрам лікувати жертв інсульту та складати високоякісні плани уроків для вчителів.
Зазначається, що подальше впровадження технології зменшить робоче навантаження вчителів на цілих п’ять годин щотижня протягом трьох років, тоді як нові технології можуть заощаджувати поліціянтам країни близько 750 000 годин щотижня.
- У звіті ООН зазначено, що генеративний штучний інтелект може зробити так, що працівники сфер, пов’язаних із канцелярією, здебільшого втратять роботу. Організація застерігає, що вплив ШІ на постраждалих працівників все ще може бути суворим.
- Вчені розробили модель ШІ, яка може зчитувати рентгенівські знімки грудної клітини, щоб визначити біологічний вік та стан здоров’я людини.
- У Каліфорнії пожежники використовують штучний інтелект для того, щоб допомогти виявити лісові пожежі, передаючи відео з понад 1000 камер, стратегічно розміщених по всьому штату.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.