Верещук обурилася «голим» виступом гурту «Хамерман знищує віруси»: треба припиняти

Джерело: Ірина Верещук/Facebook

Віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук обурилася виступом українського гурту “Хамерман знищує віруси” на Закарпатті, оскільки музиканти були на сцені майже голими. Верещук вважає, що такі “оголені” концерти потрібно заборонити під час повномасштабної війни.

26 січня учасники гурту “Хамерман Знищує Віруси” виступили на гірськолижному курорті Драгобрат у готелі “Різдво”. Гурт відпрацював концерт вже, ймовірно, у традиційному сценічному образі для шанувальників.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Хамерман Знищує Віруси (@hzvband)

Одначе, відео з виступу викликало жваве обговорення у соцмережі.

Зокрема, не оминула увагою образ музикантів й міністерка Ірина Верещук. Вона назвала концерт “голою вечіркою” на Закарпатті.

Ці речі треба вже якось припиняти. Не вірю, що керівники закладів не мають інших способів заробляти, аніж дозволяти проводити сумнівно-провокативні заходи. Не вірю, що місцева влада нічого не може зробити, щоб таких речей не відбувалось, – наголосила вона.

Міністерка запевнила, що розуміє, що заклади “мають якось працювати, а людям треба десь відпочивати”. Одначе наголосила, що “певні речі під час війни робити не можна”.

Просто не можна і все. Тут я не про закон, а про якусь людську солідарність. Не має бути так, що в межах одного соціуму одні ходять на штурми, а інші танцюють голими. Та ще й хизуються в соцмережах, хто крутіше морально опускається.

Вона переконана, що мають бути “межі на час війни”.

Своєю чергою, музикант Альберт Цукренко зізнався, що спокійно відреагував на скандал навколо їхнього останнього концерту, адже таке трапляється не вперше.

Бували речі і крутіші. Було і кримінальне переслідування і так далі. Але вже нема тих гострих відчуттів, які були при перших таких подібних епізодах. Спокійно ставлюся, як до погоди. Сипле сніжок, українці хейтять – все як завжди, – пояснив Цукренко.

До слова, пресслужба гурту вже анонсувала майбутній виступ на 31 січня у Києві.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Хамерман Знищує Віруси (@hzvband)

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.