Верховна Рада не ухвалила проєкт закону про штрафи за порушення комендантської години

Джерело: народний депутат із парламентської фракції “Голос” Ярослав Железняк повідомив у Telegram

Верховна Рада не прийняла у другому читанні законопроєкт щодо встановлення адміністративної відповідальності за порушення комендантської години. Планується, що проєкт закону будуть розглядати у другому читанні повторно.

Законопроєкт №10195 передбачав установлення штрафів за порушення комендантської години, зокрема за перебування на вулицях та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток чи посвідчень.

Штрафи мали складати від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За повторне порушення протягом року передбачалося накладення штрафів від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також законопроєкт пропонував адміністративну відповідальність для суб’єктів господарювання за порушення встановлених режимів світломаскування чи режимів роботи під час дії воєнного стану, визначаючи величину штрафів від трьох до шести тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вказані штрафи не застосовувалися б у випадках, пов’язаних із наданням медичної допомоги, евакуацією населення або іншими ситуаціями, пов’язаними із загрозою життю або здоров’ю громадян.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.