Від початку року Сили оборони знищили вже 359 «шахедів» — президент

Джерело: Володимир Зеленський/Facebook

11 лютого, у вечірньому відеозверненні, президент Володимир Зеленський повідомив, що від початку 2024 року й по цей час українські захисники вже збили 359 ворожих “шахедів”.

Зеленський висловив вдячність всім нашим захисникам неба, які кожної ночі, кожного дня відбивають російські атаки дронами й ракетами, “настільки, наскільки це дозволяє сила нашої ППО зараз”.

Він зауважив, що лише від минулого вечора й до ранку сьогодні вдалося знищити сорок “шахедів” – більшість із застосованих Росією. Глава держави зауважив, що майже увесь цей результат – наших мобільних вогневих груп у різних регіонах – Київщина, Житомирщина, Вінниччина, Одещина, Миколаївщина, Херсонщина, Кіровоградщина, Черкащина та Дніпровщина.

Президента додав, що влучність наших захисників неба, робота РЕБ, підтримка кожного з наших партнерів щодо повітряного щита — це буквально порятунок життів.

Також Зеленський подякував кожному воїну, які й зараз, і щодоби — на бойовому чергуванні, рятують інфраструктуру та людей України.

Від початку року й по цей час збито вже 359 “шахедів”… Працюємо, щоб додати більше ефективності нашим мобільним вогневим групам та щоб ще більше регіонів України отримали захисні системи РЕБ. Це – один із ключових пріоритетів року, — наголосив очільник країни.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.

На міжнародному “саміті миру”, запланованому у Швейцарії на рівні керівників держав, очікується участь понад 160 країн, проте на сьогодні Російська Федерація не отримала запрошення.

26 лютого президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт щодо демобілізації строковиків. Раніше цього ж дня йому направили на підпис проєкт закону, котрий стосується військовослужбовців, які закінчили строкову службу у 2024 році та перебувають на службі під час дії воєнного стану.