Від ранку по всій Україні діють аварійні відключення світла
Джерело: НЕК “Укренерго”
Від ранку 15 травня у всіх регіонах знову застосовано аварійні відключення світла для побутових споживачів. Причина – значний дефіцит електроенергії в енергосистемі.
Графіки діятимуть від 6:40 до 9:00. Водночас енергоживлення критичних об’єктів інфраструктури не припинятиметься.
Окрім цього, нагадали в “Укренерго”, протягом всієї доби сьогодні діятимуть обмеження потужності для промислових споживачів.
Зауважимо, що напередодні ввечері, 14 травня, НЕК “Укренерго” також застосовував відключення світла у всіх регіонах.
Причина – дефіцит електроенергії через збільшене споживання на тлі похолодання та наслідки потужних атак РФ на енергетичну інфраструктуру України.
- В “Укренерго” закликали українців ощадливо споживати у вечірні години електроенергію, щоб уникнути вимкнень світла.
- Після чергової потужної атаки РФ на енергооб’єкти України в “Укренерго” повідомили про суттєвий дефіцит електроенергії.
Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.
У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.
Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.
Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.
У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.