«Відсторонення секретаря Полтавської міської ради відбувалося без законних підстав, а отже є порушенням закону», – Європейська Солідарність

Джерело: пресслужба “Європейська солідарність”

Фракція “Європейська солідарність” зазначила, що в День Державності Україна “знову має спостерігати процес демонтажу елементів державності, зокрема місцевого самоврядування”.

В “ЄС” зазначено, що відсторонення в.о.голови Андрія Карпова від ведення засідання Полтавської міської ради у його присутності відбулося без підстав, що порушує закон. Також додавю, що подібні порушення були зафіксовані в багатьох інших містах, включаючи Чернігів, Рівне та інші місцеві ради, де влада не дотримує принципів демократичного самоврядування через відсутність підтримки виборців.

“В 2020 році “Слуга народу” програла місцеві вибори, отримавши розгромний результат в багатьох обласних і місцевих радах, не спромігшись провести жодного мера від своєї партії. Люди тоді показали команді Зеленського жовту картку. Зараз, під егідою воєнного стану, Банкова системно знищує децентралізацію, одну з найуспішніших проєвропейських реформ, проведену нашою командою”, – зазначили в фракції “ЄС”.

Партія вважає, що керівництво Олександра Мамая не може продовжуватись і Полтава потребує зміни корумпованих представників та якісного управління містом.

“Ми отримуємо обурені зауваження наших виборців щодо роботи полтавської команди та особисто Андрія Карпова. Ми настоюємо на тому, що всі рішення, прийняті у міськраді, повинні здійснюватись відповідно до законів України”.

В “ЄС” також додали, що:

“Очевидно, що “Слуга народу” розставляє своїх людей на ключові посади, аби в тому числі зосередити в своїх руках всі бюджетні фінансові потоки. Замість боротися з корупцію в центрі і на місцях, влада цементує авторитаризм через незаконні рішення”.

Президент України Володимир Зеленський планує робочий візит до Франції у четвер, 6 червня, про що сказав президент Франції Емманюель Макрон.

Станом на ранок 29 травня, всього за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донецької області. Є загиблі та поранені.

У південній провінції Пакистану, Сінд, температура повітря перевищила +52 градуси, що наближає країну до нового температурного рекорду на тлі спеки, яка продовжує вирувати в Азії.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету у Харкові 25 травня збільшилась кількість загиблих.

Північна Корея відправила понад 150 повітряних куль зі сміттям на територію Південної Кореї. Це сталось після того, як КНДР пообіцяла “дати відповідь” на дії активістів з Південної Кореї, які розповсюджують листівки проти КНДР.