Відтепер «Укрпошта» доставлятиме ліки на деокуповані території

Джерело: Мінреінтеграції

На Донеччині та у прикордонних районах Сумщини стартує пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека”, завдяки якому доставлятимуться ліки на деокуповані території України.

На деокупованих і прифронтових територіях бракує стаціонарних аптек. Одначе, тепер громадяни можуть замовити й отримати медикаменти через “Укрпошту”, яка отримала ліцензії на роздрібну та електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами.

“Люди на деокупованих територіях скаржилися на труднощі з ліками. Статистика МОЗ засвідчує: в областях, де тривають чи велися бойові дії, понад 2 тисячі населених пунктів не мають аптек або вони зруйновані”, – розповіла віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук.

А також додала, що на одній із міжвідомчих нарад обговорювалася проблема забезпечення ліками деокупованих і прифронтових районів, де немає аптек. Саме так і з’явилася ідея, яка згодом перетворилася у проєкт.

Незабаром планується розширення проєкту. До нього буде долучено Харківщину, Херсонщину, Миколаївщину, Запоріжжя тощо.

Як замовити ліки через “Укрпошта. Аптека”?

 

Замовляти можна лікарські засоби безрецептурної групи (майже 10 тисяч найменувань), а також – за програмою “Доступні ліки”, яка наразі включає 515 торгових назв лікарських засобів та медобладнання.

Щоб замовити, необхідно зателефонувати за номером: 0 800 300 545. Для зв’язку з фахівцем слідуйте підказкам у голосовому меню.

Замовлення буде спаковано та надіслано за послугою “Укрпошта Експрес”. Доставка безоплатна.

Відстежити відправлення можна на сайті, у мобільному застосунку та через чат-бот у месенджерах.

Для перевірки правильності комплектації замовлення передбачено огляд при врученні посилки.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 20 квітня. Так, з початку доби відбулося 86 бойових зіткнень. Ворог застосував 704 дрони-камікадзе та здійснив 1519 обстрілів населених пунктів та позицій наших військ.

20 квітня Державний департамент США заявив, що вітатиме продовження одноденного “Великоднього припинення вогню”, оголошеного главою Росії Володимиром Путіним.

Раптова заява Росії про негайне великоднє перемир’я стала, на думку аналітиків, черговим свідченням цинізму Москви у питаннях миру. Тимчасове припинення бойових дій, оголошене у суботу главою РФ Володимиром Путіним, викликало численні сумніви щодо його щирості та практичного втілення.

Європейський Союз обережно відреагував на оголошене главою РФ Володимиром Путіним великоднє перемир’я в Україні тривалістю 30 годин, заявивши, що Москва може припинити війну в будь-який момент, якщо справді цього прагне.

Російські військовослужбовці мають намір розчистити переправу через річку Чорний Жеребець на Донеччині, використовуючи “режим припинення вогню”, попереджають аналітики DeepState з посиланням на дані 66 окремої механізованої бригади.