Військова система DELTA здобула нагороду як найперспективніший проєкт

Джерело: Міноборони

Військова система DELTA здобула нагороду в номінації “Найперспективніший проєкт в military-tech галузі”.

Найбільша спільнота розробників в Україні DOU нагородила ініціативи та проєкти, які наближають перемогу, формують українську ІТ-спільноту і є двигуном технологічного розвитку країни.

Центр інновацій та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони України отримав нагороду в номінації “Найперспективніший проєкт в military-tech галузі” із власною розробкою –  системою DELTA.

DELTA – унікальна екосистема військових продуктів, що дозволяє бачити поле бою в режимі реального часу та використовується в повсякденній роботі багатьма українськими захисниками. Система допомагає максимально автоматизувати роботу військових у процесі спостереження та ураження, завдяки чому її використовували у багатьох успішних операціях.

Фото: Міноборони

“В команді DELTA – прозорі процеси, які зрозумілі професіоналам з цивільного сектору. Робота в нашій команді допомагає не лише покращувати свої професійні навички, але й щоденно отримувати відгуки про продукт напряму від наших захисників. Ми віримо в те, що DELTA – це система нашої перемоги”, – подякувала за інтерес професійній спільноті Єлизавета Бойко, одна з розробників DELTA.

Нагорода від спільноти розробників з цивільного сектору підкреслює новаторський підхід, прозорість та відкритість нового покоління військових IT-спеціалістів Центру інновацій, які працюють над професійною розробкою бойових систем. Міноборони та представники Центру закликали спеціалістів галузі долучатися до військових розробок.

“Кожна окрема ініціатива та розробка на користь армії є важливою. Система DELTA сприяє максимальній взаємодії серед військових та допомагає примножувати знищення ворога. Наш основний фокус – це розумна війна і ефективність, бо це створює нашу перевагу над більшим за нас ворогом”, – прокоментував перемогу в номінації Артем Мартиненко, архітектор DELTA.

Довідково. DELTA – це унікальна екосистема військових продуктів, що розробляється військовими для військових, та побудована за стандартами НАТО. Вона дозволяє бачити поле бою в режимі реального часу та відображає повітряну, наземну, морську ситуацію на цифровій мапі. Система дозволяє обмінюватися інформацією в межах підрозділу, бригади, а за потреби – і з союзниками.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.