«Він у стабільному стані»: Демі Мур розповіла про здоров’я Брюса Вілліса
Джерело: People
Американська акторка Демі Мур поділилася новинами про стан здоров’я її колишнього чоловіка Брюса Вілліса.
Під час виступу в шоу акторка Дрю Беррімор згадала час роботи над фільмом “Ангели Чарлі: Повний вперед” 2003 року і нагадала про невелику роль Брюса у першій частині фільму.
“Коли ми знімали “Ангелів Чарлі”, Брюс прийшов і зіграв у ньому, він відкрив фільм і ми почали з ним працювати”, — сказала Беррімор.
Тоді Мур зізналась: “Я зовсім забула про це. Я маю на увазі, що я знала його, коли він був барменом у… Cafe Central”.
“Я теж знаю його все своє життя… як він зараз?” – запитала Беррімор, на що Мур відповіла, що “враховуючи дані, він у стабільному стані”.
Нагадаємо, зірка “Міцного горішка” минулого року оголосив про припинення акторської кар’єри після того, як розповів, що боровся з афазією – розладом мозку, який впливає на мову та розуміння. На жаль, у лютому цього року родина Вілліса повідомила, що після проходження додаткових тестів у актора діагностували лобно-скроневу деменцію.
Довідка. ЛСД — це група розладів, спричинених накопиченням тау та інших білків, що руйнують клітини мозку, у лобових частках мозку (за чолом) або скроневих частках (за вухами). За даними дослідження, захворювання зазвичай виникає у віці від 45 до 64 років.
За даними Національного інституту старіння США, люди з ЛСД зазвичай живуть із цим захворюванням від шести до восьми років. Від 10% до 30% випадків ЛСД передаються у спадок.
- Дружина американського кіноактора Брюса Вілліса Емма Хемінг-Вілліс заявила, що “важко дізнатись”, чи знає актор про те, що він страждає на лобно-скроневу деменцію (ЛСД).
- За словами актора Гленна Гордона Карона, американський кіноактор Брюс Вілліс втратив “радість від життя” та деякі “мовні навички” внаслідок лобно-скроневої деменції.
Джерело: Петро Порошенко/Facebook Лідер фракції Європейська Солідарність Петро Порошенко передав підрозділам Сил оборони України сім…
Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що професора, котрий неетично висловився стосовно українських жінок, повинні перевірити компетентні органи. Омбудсман вже підготував відповідні листи.
Державний департамент США рекомендував американським громадянам, котрі перебувають у Білорусі, “негайно виїхати” з країни, а тим, хто збирався відвідати республіку, відмовитися від поїздки.
Розвідка США з’ясувала, що пропозиція направити північнокорейських військових для участі у бойових діях проти України надійшла від Пхеньяну, а не від Москви.
Коли в інформаційному просторі з’являється згадка про “безвісти зниклих” – нерідко у суспільства це асоціюється…