Влада Фінляндії вирішила знести будівлю російського консульства

Джерела: Yle

У фінському місті Турку місцева влада викупить колишню будівлю російського генконсульства, щоб знести її. Місцеві депутати одностайно ухвалили відповідне рішення.

Муніципалітет міста виділить для цього 1,6 мільйона євро. За ці кошти придбають земельну ділянку площею 3 500 квадратних метрів, на якій у 1974 році було збудовано будинок площею 2 000 квадратних метрів.

На його місці планується звести нову будівлю. Ймовірно, ним стане дитячий садок.

Спершу треба буде очистити ґрунт ділянки, бо на початку 1900-х років на цьому місці знаходилися ливарний та цинковий заводи.

Рішення про купівлю виконуватимуть незалежно від його юридичної сили, тобто влада не чекатиме розгляду можливих оскаржень.

У Центрі національного спротиву поінформували про нову небезпеку для українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема землеробів застерігають від так званих “пільгових кредитів” від росіян.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.