Внаслідок чергової атаки РФ в Одеській області знеструмлено майже 3 тисячі споживачів – Міненерго

Джерело: Міністерство енергетики України.

Уночі російські окупанти знову атакували територію України, внаслідок чого в Одеській області сталося відключення кількох ліній електропередачі, знеструмлено майже 3 тисячі споживачів.

Також зафіксовано пошкодження лінії електропередачі в Миколаївської області, внаслідок чого частково знеструмлено один населений пункт.

Опріч цього, триває ворожий терор прифронтових та прикордонних з РФ областей. Через обстріли знеструмлювалися 33 населених пункти у Донецькій області. Залишається без світла частина абонентів у Запорізькій, Сумській, Херсонській, Харківській, Чернігівській областях.

Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Крім того, внаслідок грозового шторму, який пройшов країною, і викликаних ним технологічних порушень знеструмлювалися в Дніпропетровській області – 75 населених пунктів, у Запорізькій області – 37, у Сумській – 14, у Полтавській – 12, у Чернігівській – 6, у Київській області – 4 населених пункти.

Однак, загалом станом на 19 липня електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів, дефіциту немає.

Щодо наслідків підриву дамби Каховської ГЕС – триває фіксація та ліквідація наслідків повені. У Херсоні залишаються без світла 12,7 тисячі споживачів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання. Однак відновлювальні роботи сповільнено, зокрема, через постійні обстріли.

Під час зустрічі т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з надзвичайним і повноважним послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Мардалієвим, сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці між Україною та Азербайджаном.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.

Протягом доби російські армійці обстріляли 20 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та господарчі споруди.

Уламки збитих над Київщиною російських ракет пошкодили декілька приватних будинків.