Внаслідок нічної атаки по Одесі постраждала квартира місцевого журналіста

Джерело: Назар Мельников та ІМІ в Одеській області

У ніч на 17 січня в Одесі внаслідок атаки російськими БпЛА пошкоджено квартиру місцевого журналіста Назара Мельникова. Сам він не постраждав.

Фото: Назар Мельников / Facebook

Під час атаки журналіст не перебував вдома. За його словами, внаслідок вибухової хвилі стелю в залі зруйновано, кондиціонер відірвався зі свого місця, а тинькування разом зі шпалерами відірвалося від стіни.

“Під час удару я не був удома, якби й був, то стеля точно впала б мені на голову і на одного потерпілого було б більше”, – сказав Назар Мельников.

Також він наголосив, що здебільшого від вибухової хвилі найбільше постраждали квартири, які знаходяться навпроти епіцентру удару.

“Мій будинок – це колишні Каховські казарми, побудовані ще у 18-му столітті. Ще й до ударів стан будинку залишав бажати кращого, а після цього удару став ще гіршим. Постраждали здебільшого квартири, розташовані навпроти епіцентру удару. У всіх вибито вікна, а в деяких і злетіли двері з петель”, – розповів Назар Мельников.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.