Внаслідок нічної атаки РФ по Харкову постраждало дев’ять осіб
Джерело: Ігор Терехов
У ніч на 1 жовтня російські окупанти КАБами обстріляли Харків. Є руйнування та постраждалі.
Так, за даними мера міста Ігоря Терехова, у Салтівському районі ударами зруйновано приватний будинок, а також пошкоджено 12 осель, автомобілі, високовольтні лінії. Є постраждалий.
У Київському районі зайнялися павільйони біля ст. м. “Барабашова” на площі понад 2,8 тисячі квадратів. Станом на ранок відомо про вісьмох постраждалих. Пошкоджено вхід до метро.
На Салтівці, на вул. Владислава Зубенка, горіли гаражі — 15 зруйнованих вщент, вибито вікна в багатоповерхівках.
Терехов додав, що для ліквідації наслідків всю ніч працювали комунальні та екстрені служби Харкова.
“Ця ніч знову була важкою для Харкова. Але попри удари й руйнування — місто тримається і продовжує жити”.
- У вівторок, 30 вересня, російські війська атакували Дніпро безпілотниками. Повідомляється про постраждалих.
Австралійська поліція вилучила 2,7 тонни кокаїну – це найбільша така партія в історії країни. Наркотики знайшли у прихованих відсіках під фальшивою підлогою в контейнерах на території об’єкта на заході Сіднея.
У тимчасово окупованому Криму через аварії на енергомережах запроваджуються графіки відключення електроенергії, свідчать дані “Крименерго”.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
США тимчасово дозволили видобуток, постачання та продаж іранської нафти на 60 днів. У Вашингтоні заявили, що це рішення ухвалили в межах домовленостей, за якими Іран має забезпечити вільний прохід через Ормузьку протоку та допустити інспекторів МАГАТЕ.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.