Внаслідок повномасштабного вторгнення росіян в Україні загинули 504 дитини
Джерело: Офіс Генерального прокурора
З початку повномасштабної війни в Україні постраждали більше ніж 1629 дітей. Наразі цифри не остаточні через складність отримання достовірної інформації з тимчасово окупованих територій.
Станом на ранок 24 вересня 2023 року за офіційною інформацією ювенальних прокурорів 504 дитини загинули та понад 1125 отримали поранення різного ступеня тяжкості.
Ці цифри не остаточні. Триває робота з їх встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях, — зазначили у повідомленні.
У пресслужбі додали, що найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 487, Харківській – 300, Київській – 129, Херсонській – 124, Запорізькій – 99, Миколаївській – 97, Дніпропетровській – 96, Чернігівській – 71, Луганській – 67.

Джерело: Офіс Генпрокурора
- Станом на сьогодні задокументовано понад 19 тисяч випадків примусової депортації українських дітей.
- Саудівська Аравія та Туреччина намагаються домовитися про репатріацію українських дітей, незаконно вивезених до Росії та розміщених у дитячих будинках або усиновлених російськими родинами.
- На окупованих територіях росіяни використовують дітей як донорів крові.
- До Білорусі депортували тисячі українських дітей: деякі з них вже пройшли “військовий вишкіл” – The Telegraph.
Сили оборони України 30 червня здійснили успішний удар по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ на тимчасово окупованій території Донецької області, суттєво ускладнивши оперативне управління в ключових районах.
1 липня президент Володимир Зеленський підписав Закон, котрим гарантується військовослужбовцям виплата грошової компенсації за всі невикористані дні відпустки у разі звільнення зі служби (№ 4470-IX).
1 липня російський лідер Володимир Путін провів розмову з президентом Франції Емманюелем Макроном.
Міжвідомча робоча група з перевірки обґрунтованості рішень медико-соціальних експертних комісій вже опрацювала 1692 із 2636 справ стосовно посадовців. Станом на 1 липня скасували 445 рішень.
Верховна Рада України взяла до розгляду законопроєкт №13423, який може легалізувати масштабну корупцію в оборонній сфері.