Вночі над Україною збито 12 ударних БпЛА

Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук

Уночі 30 серпня російські окупаційні війська атакували Україну ракетою та майже двома десятками БпЛА.

За інформацією Повітряних сил, РФ випустила по Україні:

  • одну балістичну ракету “Іскандер-М” з території ТО Криму
  • 18 ударних БпЛА “Shahed-131/136” з Приморсько-Ахтарська та Курська (РФ)

У результаті протиповітряного бою збито 12 ударних безпілотників, а ще чотири – локаційно втрачені (упали самостійно).

Збивали ворожі цілі над Вінниччиною, Миколаївщиною, Дніпропетровщиною, Херсонщиною та Сумщиною.

Залучалась авіація, зенітні ракетні війська, РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника російських обстрілів по Запорізькій області. Зловмисником виявився громадянин РФ, який жив у прифронтовому селищі регіону і наводив повітряні атаки рашистів по обласному центру та прилеглих районах.

Очільник МЗС РФ Сергій Лавров вилаявся у мікрофон під час посольського круглого столу за участі іноземних журналістів.

Міністерство фінансів США виключило із санкційного списку сімох громадян Росії, два судна та дві турецькі компанії.

Історик Тімоті Снайдер висловився про українсько-польський конфлікт довкола УПА. Він зауважив, що від цього виграє Росія.

На Одещині рятувальники припинили активну фазу пошуків десятирічної дівчинки, яку п’ять днів тому течією віднесло у відкрите море. Про це повідомила речниця Головного управління ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.