Вночі над Україною збито 14 ворожих безпілотників
Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук
У ніч на 17 серпня російські окупаційні війська атакували Україну ракетою та безпілотниками. Майже всі ворожі ці збито.
Ворог випустив по Україні одну крилату ракету “Іскандер-К” та 4 ударних БпЛА типу “типу”.
Ракету росіяни націлили на місто Суми (район пуску – Воронезька область, РФ). “Шахеди”, традиційно, пролетіли низку областей (район пусків – Приморсько-Ахтарськ, Єйськ, Курськ – РФ).
Ворожу ракету збити не вдалось: вона поцілила по цивільному об’єкту у Сумах.
Натомість всі безпілотники було збито розрахунками мобільних вогневих груп Сил оборони України, авіацією, зенітними ракетними підрозділами та засобами РЕБ Повітряних Сил.
Сили ППО працювали у Миколаївській, Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій та Київській областях.
- Експрем’єр Великої Британії Борис Джонсон прокоментував операцію Збройних сил України у Курській області РФ. За його словами, тепер союзники України повинні дати дозвіл на удари своїм озброєнням по російській території.
Російські окупанти атакували залізницю у двох областях України. Є жертва.
Російські окупанти завдали повторного удару по вогнеборцях у Глухівській громаді на Сумщині під час гасіння пожежі, що виникла після ворожої атаки на складське приміщення.
Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.
Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.
На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.