Вночі над Україною збито 14 ворожих безпілотників

Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук

У ніч на 17 серпня російські окупаційні війська атакували Україну ракетою та безпілотниками. Майже всі ворожі ці збито.

Ворог випустив по Україні одну крилату ракету “Іскандер-К” та 4 ударних БпЛА типу “типу”.

Ракету росіяни націлили на місто Суми (район пуску – Воронезька область, РФ). “Шахеди”, традиційно, пролетіли низку областей (район пусків – Приморсько-Ахтарськ, Єйськ, Курськ – РФ).

Ворожу ракету збити не вдалось: вона поцілила по цивільному об’єкту у Сумах.

Натомість всі безпілотники було збито розрахунками мобільних вогневих груп Сил оборони України, авіацією, зенітними ракетними підрозділами та засобами РЕБ Повітряних Сил.

Сили ППО працювали у Миколаївській, Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій та Київській областях.

Російські окупанти атакували залізницю у двох областях України. Є жертва.

Російські окупанти завдали повторного удару по вогнеборцях у Глухівській громаді на Сумщині під час гасіння пожежі, що виникла після ворожої атаки на складське приміщення.

Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.

Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.