Вночі окупанти атакували енергооб’єкти у Тернополі: частина міста без світла
Джерело: керівник штабу Ради оборони Тернопільської області Сергій Надал
Вночі 26 листопада російські окупаційні війська атакували “шахедами” Тернопіль, поціливши по енергетичній інфраструктурі. Частина міста залишилась без електро- та водопостачання.
За повідомленням Надала, після нічної атаки у Тернополі:
- тимчасово не курсуватимуть тролейбуси
- виникли проблеми з водопостачанням, яке вже відновили
- освітні заклади, зокрема дитячі садочки, працюють у звичайному режимі
- з 8:00 у місті почнуть працювати пункти обігріву
“Енергетики поступово відновлюють електропостачання міста. Будемо сподіватись, що це відбудеться якнайшвидше”, – наголосив Надал.
- У ніч проти 25 листопада російські війська атакували столицю безпілотниками. Внаслідок чергового ворожого обстрілу у Деснянському районі загорівся балкон, тоді як у Дарницькому – уламки БпЛА впали на приватну забудову.
Федеральна суддя в Нью-Йорку тимчасово заборонила адміністрації Дональда Трампа отримувати чутливі медичні записи пацієнтів, які впродовж останніх років отримували гендерно-афірмативну допомогу в міських лікарнях.
На грецькому острові Сірос шукають волонтерів для догляду за котами. В обмін на допомогу організація пропонує безкоштовне проживання, сніданок і покриття комунальних витрат.
В Італії спалахнула політична суперечка після заяви генсека НАТО Марка Рютте про те, що 500 американських літаків вилетіли з баз США на італійській території для підтримки операції проти Ірану. Уряд Джорджі Мелоні наполягає, що дозволяв лише технічні та логістичні польоти.
Вже цього місяця Данія передасть Україні 15 000 далекобійних артилерійських пострілів. Партнери зреагували на запит Києва та переспрямували частину фінансування з боєприпасів короткої дальності на далекобійні артилерійські рішення.
Конституційний суд Чехії зобов’язав уряд дозволити президенту Петру Павелу відвідати саміт НАТО в Туреччині наступного місяця.