Вночі окупанти атакували енергооб’єкти у Тернополі: частина міста без світла
Джерело: керівник штабу Ради оборони Тернопільської області Сергій Надал
Вночі 26 листопада російські окупаційні війська атакували “шахедами” Тернопіль, поціливши по енергетичній інфраструктурі. Частина міста залишилась без електро- та водопостачання.
За повідомленням Надала, після нічної атаки у Тернополі:
- тимчасово не курсуватимуть тролейбуси
- виникли проблеми з водопостачанням, яке вже відновили
- освітні заклади, зокрема дитячі садочки, працюють у звичайному режимі
- з 8:00 у місті почнуть працювати пункти обігріву
“Енергетики поступово відновлюють електропостачання міста. Будемо сподіватись, що це відбудеться якнайшвидше”, – наголосив Надал.
- У ніч проти 25 листопада російські війська атакували столицю безпілотниками. Внаслідок чергового ворожого обстрілу у Деснянському районі загорівся балкон, тоді як у Дарницькому – уламки БпЛА впали на приватну забудову.
Власниця собаки, яку викрали ймовірно представники ТЦК та СП після нападу на її чоловіка під час вигулу тварини в Одесі, розповіла деталі інциденту та стан собаки після повернення.
Заступник прем’єр-міністра Великої Британії Девід Леммі заявив, що курс зовнішньої політики країни, включно з підтримкою України та відновленням відносин із ЄС, залишиться незмінним навіть після відставки прем’єра Кіра Стармера і призначення нового очільника уряду.
Ексрадник президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон визнав провину у справі про незаконне зберігання секретної інформації та уклав угоду зі слідством, яка може дозволити йому уникнути тюремного ув’язнення.
Увечері 26 червня російські окупанти вдарили безпілотником поблизу відділення Нової пошти в Семенівці Чернігівської області. Унаслідок атаки поранений чоловік.
Увечері 26 червня у Вінниці двоє малолітніх хлопців постраждали унаслідок вибуху невідомого предмета. Постраждалих госпіталізували.