Вночі окупанти випустили по Україні 139 безпілотників: є наслідки у кількох областях

Джерело: Повітряні сили ЗСУ

У ніч на 8 лютого (з вечора 7 лютого) російські окупанти випустили по Україні 139 безпілотників. Не обійшлось без наслідків.

Запуск ворог “шахедів” та БпЛА інших типів ворог здійснив з кількох напрямків% Курська, Орла, Міллерово, Брянська та Шаталово (РФ).

Силами і засобами ППО протягом ночі було збито 67 безпілотників у Київській, Харківській, Полтавській, Сумській, Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській, Вінницькій, Житомирській, Хмельницькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях.

“Внаслідок ворожої атаки постраждали Сумщина, Полтавщина, Дніпропетровщина та Київщина”.

Ще 71 російський БпЛА локаційно втрачений без негативних наслідків.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

Після підписання тимчасової угоди між Іраном і США про припинення війни судноплавство через Ормузьку протоку частково відновилося. Водночас сторони продовжують сперечатися щодо контролю над одним із найважливіших морських маршрутів світу, а також через можливе запровадження плати за прохід суден.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

Біля узбережжя східної Лівії знайшли ще 11 тіл мігрантів після того, як минулого тижня перекинувся човен. Загальна кількість знайдених загиблих зросла до 26, ще десятки людей можуть залишатися зниклими в морі.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Минулого тижня з тимчасово окупованих територій врятували 15 українських дітей та підлітків. Кожен із них пройшов через постійний тиск, погрози та страх, але сьогодні це нарешті позаду.