Вночі РФ випустила по Україні 110 безпілотників: 46 вдалось збити
Джерело: Повітряні сили ЗСУ
У ніч на 12 листопада російські окупаційні війська атакували Україну кількома ракетами, КАБами та низкою безпілотників.
Ворожа атака, традиційно, розпочалась з вечора і тривала до ранку. За цей час російська армія випустила:
- зенітну керовану ракету С-300 по Харкову з Бєлгородської області (РФ)
- дві керовані авіаційні ракети Х-59/69 по Чернігівській області з Курської області (РФ)
- керовані авіабомби по Сумській та Харківській областях
- 110 БпЛА, серед яких “шахеди” і невстановленого типу, з Курська, Приморсько-Ахтарська і Брянська (РФ)
Станом на 11:00 силами і засобами ППО збито 46 БпЛА, 60 локаційно втрачено, два залетіли у повітряний простір Білорусі.
Збивали безпілотники у Київській, Житомирській, Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській, Запорізькій, Чернігівській, Дніпропетровській та Миколаївській областях.
Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, авіація, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
- На Київщині внаслідок падіння уламків російських безпілотників пошкоджено 10 приватних будинків, а також гараж, автомобіль, паркани та дорожнє покриття. У будівлях вибиті вікна, двері, пошкоджені дахи, але потерпілих немає.
Міністерство фінансів США виключило із санкційного списку сімох громадян Росії, два судна та дві турецькі компанії.
Історик Тімоті Снайдер висловився про українсько-польський конфлікт довкола УПА. Він зауважив, що від цього виграє Росія.
На Одещині рятувальники припинили активну фазу пошуків десятирічної дівчинки, яку п’ять днів тому течією віднесло у відкрите море. Про це повідомила речниця Головного управління ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.
Російські окупанти атакували автозаправну станцію у Сумах. Постраждали четверо осіб.
У тимчасово окупованому Севастополі запровадили режим тимчасового обмеження електропостачання. Про це повідомив так званий “губернатор” тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.