Вночі російські ДРГ намагались проникнути на територію Чернігівщині, – командувач Об’єднаних Сил ЗСУ

Джерело: командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв у Telegram

Вночі, з 31 липня на 1 серпня, на Північному напрямку, в межах Чернігівської області російські диверсійно-розвідувальні групи намагалися проникнути на територію України, однак всі спроби були зупинені.

“Чотирьох озброєних осіб було помічено прикордонниками 2-ї прикордонної застави за допомогою тепловізорів. За рішенням старшого спостережного посту по ворогу було відкрито вогонь на ураження, що змусило його відійти назад”, – зазначив Сергій Наєв.  

Відомо, що до місця події також висунулися резерви зі складу прикордонного загону та Збройних Сил України.  

“Завдяки вмілим діям підрозділів Сил оборони ворог в чергове поніс втрати та не досяг поставленої мети”, – додав командувач Об’єднаних Сил ЗСУ.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.

Співзасновниця і голова громадської організації “Харківський кризовий інфоцентр” та головна редакторка проєкту “Накипіло” Олена Лептуга висловила претензії до пресслужби Офісу президента через нещодавно опубліковане відео на сторінці глави держави. Вона пояснила, що в описі до публікації не вказали справжнє авторство, а логотип їхнього медіа просто закрили.