Вночі росіяни атакували ТЕС на Дніпропетровщині

Джерело: ДТЕК та голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак

Уночі 13 лютого, під час атаки БпЛА, війська РФ вдарили по ТЕС у Дніпропетровській області.

За даними ДТЕК, внаслідок атаки ТЕС припинила виробництво електроенергії

За попередньою інформацією, обійшлося без постраждалих.

“Внаслідок атаки серйозно пошкоджено обладнання підприємства. Станція припинила виробництво електроенергії”, – мовиться у повідомленні.

Водночас Лисак повідомив, що під атакою опинилась ТЕС Дніпропетровщини. Внаслідок удару зайнялась пожежа, яку оперативно ліквідували.

“Дякую тим, хто 24/7 ліквідує наслідки російського терору. Серед них й герої-енергетики. Вони вже повернули світло мешканцям Павлоградського району після вчорашніх атак. Зараз же працюють в обласному центрі. Там теж заживили майже всі домівки”, – наголосив він.

Принцеса Уельська Кейт повідомила, що за 24 години піднялася на три найвищі вершини Великої Британії. Благодійний виклик вона присвятила збору коштів для The Royal Marsden Cancer Charity, яка підтримує лікарню, де вона проходила лікування від раку.

Власниця нового будинку у Нижній Саксонії заявила, що після виїзду орендарів з України не дорахувалася кухні, сантехніки, теплового насоса, системи теплої підлоги тощо.

Колишній президент США Джо Байден використав промову на гала-вечорі демократів, щоб атакувати Дональда Трампа напередодні проміжних виборів. Серед його головних претензій були проєкти Трампа у Вашингтоні, відносини з Путіним і політика щодо НАТО.

Глава РФ Володимир Путін визнав черги на АЗС та дефіцит окремих марок бензину, попри максимальне завантаження нафтопереробних заводів та використання накопичених резервів.

Іракська влада провела серію антикорупційних рейдів перед очікуваним візитом прем’єра Алі аль-Заїді до Вашингтона. За даними держмедіа, серед затриманих – депутати, посадовці та щонайменше один представник Міністерства нафти.