Вночі росіяни атакували ТЕС на Дніпропетровщині

Джерело: ДТЕК та голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак

Уночі 13 лютого, під час атаки БпЛА, війська РФ вдарили по ТЕС у Дніпропетровській області.

За даними ДТЕК, внаслідок атаки ТЕС припинила виробництво електроенергії

За попередньою інформацією, обійшлося без постраждалих.

“Внаслідок атаки серйозно пошкоджено обладнання підприємства. Станція припинила виробництво електроенергії”, – мовиться у повідомленні.

Водночас Лисак повідомив, що під атакою опинилась ТЕС Дніпропетровщини. Внаслідок удару зайнялась пожежа, яку оперативно ліквідували.

“Дякую тим, хто 24/7 ліквідує наслідки російського терору. Серед них й герої-енергетики. Вони вже повернули світло мешканцям Павлоградського району після вчорашніх атак. Зараз же працюють в обласному центрі. Там теж заживили майже всі домівки”, – наголосив він.

Російські окупанти атакували FPV-дроном Нікополь у Дніпропетровській області. Унаслідок удару двоє людей загинули, ще 12 – дістали поранень.

Зоозахисна організація UAnimals подала заяву до поліції, аби з’ясувати всі обставини інциденту в Одесі, пов’язаного із побиттям собаки.

Вранці 26 червня російські окупаційні війська атакували Краматорську громаду, застосувавши FPV-дрон. Унаслідок удару загинув чоловік.

Служба безпеки України спільно з Офісом Генерального прокурора повідомила про заочну підозру ще одному судді Південного окружного військового суду РФ, який причетний до незаконного засудження українського військовополоненого.

В тимчасово окупованому Криму російська влада засудила місцевого жителя до 17 років позбавлення волі за звинуваченням у донатах для ЗСУ.