Вночі росіяни атакували ТЕС на Дніпропетровщині
Джерело: ДТЕК та голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак
Уночі 13 лютого, під час атаки БпЛА, війська РФ вдарили по ТЕС у Дніпропетровській області.
За даними ДТЕК, внаслідок атаки ТЕС припинила виробництво електроенергії
За попередньою інформацією, обійшлося без постраждалих.
“Внаслідок атаки серйозно пошкоджено обладнання підприємства. Станція припинила виробництво електроенергії”, – мовиться у повідомленні.
Водночас Лисак повідомив, що під атакою опинилась ТЕС Дніпропетровщини. Внаслідок удару зайнялась пожежа, яку оперативно ліквідували.
“Дякую тим, хто 24/7 ліквідує наслідки російського терору. Серед них й герої-енергетики. Вони вже повернули світло мешканцям Павлоградського району після вчорашніх атак. Зараз же працюють в обласному центрі. Там теж заживили майже всі домівки”, – наголосив він.
- Вночі 13 лютого війська РФ атакували Україну низкою ударних БпЛА типу “шахед”. Більшість вдалось збити.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.
Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника повітряних атак рашистів по Запоріжжю. Ним виявився місцевий мобілізований, який самовільно залишив військову частину і пішов на співпрацю з ФСБ.
У ніч на 23 червня оператори Сил безпілотних систем ЗСУ уразили ударні дрони противника, засоби ППО, об’єкти енергетичної інфраструктури, паливно-мастильні матеріали та логістичний транспорт.
У Франції на тлі сильної спеки за останні кілька днів потонуло щонайменше 40 осіб.
Рідкісний метеорит, знайдений у пустелі Сахара, може містити перші прямі докази існування давнього планетарного тіла, яке зникло на початку формування Сонячної системи.