Вночі росіяни атакували ТЕС на Дніпропетровщині
Джерело: ДТЕК та голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак
Уночі 13 лютого, під час атаки БпЛА, війська РФ вдарили по ТЕС у Дніпропетровській області.
За даними ДТЕК, внаслідок атаки ТЕС припинила виробництво електроенергії
За попередньою інформацією, обійшлося без постраждалих.
“Внаслідок атаки серйозно пошкоджено обладнання підприємства. Станція припинила виробництво електроенергії”, – мовиться у повідомленні.
Водночас Лисак повідомив, що під атакою опинилась ТЕС Дніпропетровщини. Внаслідок удару зайнялась пожежа, яку оперативно ліквідували.
“Дякую тим, хто 24/7 ліквідує наслідки російського терору. Серед них й герої-енергетики. Вони вже повернули світло мешканцям Павлоградського району після вчорашніх атак. Зараз же працюють в обласному центрі. Там теж заживили майже всі домівки”, – наголосив він.
- Вночі 13 лютого війська РФ атакували Україну низкою ударних БпЛА типу “шахед”. Більшість вдалось збити.
Працівники ДБР скерували до суду обвинувальний акт щодо катування чоловіка в одному з відділів РТЦК та СП Миколаївської області.
Правоохоронці оголосили підозру колишній начальниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький), котра є родичкою колишньої очільниці Хмельницької МСЕК. Їй інкримінують умисне внесення недостовірних відомостей до декларації.
Російське керівництво переміщує системи протиповітряної оборони з регіонів країни до Москви та району Керченського мосту. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський за підсумками доповіді керівника ГУР МО Олега Іващенка.
В місті Конотоп на Сумщині кількість постраждалих внаслідок російської атаки на кінотеатр зросла до шести.
Соціальна платформа Reddit дедалі частіше стає місцем, де кіностудії та продюсери шукають нові ідеї для фільмів, а також майбутніх сценаристів і режисерів. Одним із найяскравіших прикладів такого явища став фільм “Backrooms: Залаштунки”, який до виходу в прокат пройшов шлях від інтернет-спільноти до великого голлівудського проєкту.