Вночі силами ППО знищено два ворожі БпЛА
Джерело: Повітряні сили ЗСУ
Вночі 19 грудня ворог атакував Україну двома “шахедами”. Обидва були збиті.
За даними ПСУ ЗСУ, обидва безпілотники росіяни випустили з району Приморсько-Ахтарська, РФ.
Обидва ворожі безпілотники були знищені силами протиповітряної оборони над Хмельницькою областю.
- Сили оборони знищили ворожий “Солнцепьок” на лівому березі Херсонщині, де українські оборонці надалі утримують позиції та продовжують завдавати вогневого ураження противнику.
У Національному природному парку “Голосіївський” звернулися до відвідувачів із закликом не торкатися невідомих рослин під час перебування на природних територіях.
В Одеській області чоловік з гвинтівки вистрелив у підлітків, внаслідок чого поранення зазнала 15-річна дівчина.
В Кривому Розі знову зросла кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.
Ірак може розглянути вихід з ОПЕК, якщо не отримає суттєвого збільшення квоти на видобуток нафти, поінформували обізнані джерела.
Компанія «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media.