Вночі війська РФ випустили по Україні 70 БпЛА
Джерело: Повітряні сили ЗСУ
У ніч на 15 лютого (з вечора 14 лютого) російські окупанти атакували Україну 70 безпілотниками.
БпЛА “шахед” та інших типів ворог випускав з Орла, Міллерово, Приморсько-Ахтарська (РФ) та мису Чауда (Крим).
Захисники українського неба збили 33 безпілотники у Миколаївській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій та Донецькій областях.
37 ворожих БпЛА локаційно втрачені без негативних наслідків.
Повітряний напад відбивали підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
- У ніч на 14 лютого Росія безпілотником атакувала Чорнобильську атомну електростанцію.
До суду скерували справу командира батальйону безпілотних систем, який в листопаді 2025 року зібрав на шикування військовослужбовців, після чого російські окупанти завдали ракетного удару.
У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.
Окупаційна влада Криму та Севастополя впровадила режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.
Захищаючи Україну на фронті загинув фіксер американського телеканалу ABC News Максим Осередчук.
Міністр імміграції Данії Мортен Бєдсков заявив, що уряд відновить розслідування щодо можливості заборони мусульманського заклику до молитви по всій країні, стверджуючи, що те, що він назвав повзучою “ісламізацією”, займає надто багато громадського простору.