Vogue назвав найкращі образи зірок на афтепаті Met Gala 2024

Джерело: Vogue

Журнал Vogue опублікував підбірку найкращих образів знаменитостей на афтепаті Met Gala 2024.

Американська модель Кендалл Дженнер показала одразу два образи на вечірці.

Спершу вона з’явилася в мереживні корсетній сукні від Andreas Kronthaler for Vivienne Westwood.

Фото з відкритих джерел

Згодом модель показалася в архівному образі від Александра Маквіна для Givenchy (весна-літо 1997).

Фото з відкритих джерел

Примітно, що модель та акторка Емілі Ратаковскі також обрала для афтепаті архівний образ від Александра Маквіна для Givenchy (весна-літо 1998).

Фото з відкритих джерел

Співак Ашер вдягнув костюм, виконаний із вельвету у відтінку бордо та прикрасою у вигляді квітів.

Фото з відкритих джерел

Акторка Джоді Тернер-Сміт з’явилася в ансамблі піщаного кольору, який складався з мініспідниці та топу. Доповнювала образ шуба зі штучного хутра.

Фото з відкритих джерел

Канадська супермодель Вінні Гарлоу обрала для вечірки досить цікавий образ, родзинкою якого стали масивні срібні прикраси.

Фото з відкритих джерел

Реперка Карбі Бі прийшла на афтепаті у відвертій червоній сукні-бюстьє.

Фото з відкритих джерел

Колишня шеф-редакторка британського Vogue Чаомі Ннаді з’явилася в ансамблі від Burberry, виконаному в ніжно жовтих відтінках та прикрашеному пір’ям і блискітками.

Фото з відкритих джерел

Також серед зірок, які відвідали афтепаті – виконавці Дуа Ліпа, Lil Nas X, Жанель Моне та акторка Хлоя Севіньї.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Скорочення або повна ліквідація фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) може призвести до понад 14 мільйонів смертей упродовж наступних п’яти років. Про це повідомляє NBC News з посиланням на аналіз, опублікований у журналі The Lancet.

Один із найпопулярніших месенджерів у світі – Telegram – дедалі частіше опиняється у фокусі скандалів через слабку модерацію контенту та зростаючу присутність екстремістів і злочинних спільнот. Платформа, яку свого часу хвалили за незалежність та анонімність у країнах із авторитарними режимами, зараз дедалі більше турбує правоохоронні органи в усьому світі.

Науково-консультативна група з вивчення походження нових патогенів, створена Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), не змогла дійти однозначного висновку щодо походження COVID-19. У новому звіті фахівці заявили, що наразі немає переконливих доказів ані на користь версії про витік вірусу з лабораторії, ані щодо природного переходу вірусу від тварини до людини. Попри це, експерти більше схиляються до природного походження SARS-CoV-2.

Початок липня в Україні мине під знаком погоди з характером – трохи вітерцю, трохи тепла і зовсім небагато справжньої спеки. У перші дні тижня ми опинимося між двома атмосферними системами: антициклон із Західної Європи поступово тисне на нас своєю сухою рукою, а циклон із північного сходу ще трохи подме 1–2 липня, переважно в східних і північно-східних регіонах.

У зарубіжних дослідженнях сонний параліч (sleep paralysis) – стан, коли свідомість прокинулась, а тіло досі “спить” – називають швидкоплинним, але важким епізодом, іноді супроводжуваним тиском на грудну клітину, страхом і галюцинаціями. Хоч стан не небезпечний, він може застати зненацька і налякати.