ВООЗ повідомила про зростання кількості хворих на COVID-19

Джерело: Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреєсус

У ВООЗ повідомили, що у світі зростає кількість хворих на COVID-19. В організації закликали не нехтувати карантинними заходами.

Гебреєсус наголосив, що за останні тижні у світі зросла кількість хворих коронавірусом. Більш того, після свят ця кількість може ще більше зрости.

“Продовжуйте використовувати маски, вентиляцію та дистанцію, щоб зменшити вплив, і переконайтеся, що ви та ваші близькі зробили щеплення проти COVID-19 та грипу”, – зазначив гендиректор”, – порадив він.

Гебреєсус також звернувся до урядів країн світу з закликом надати доступ до надійних тестів, методів лікування та вакцин насамперед тим, хто перебуває в “зоні ризику”.

Також він рекомендує продовжувати спостереження, секвенування та звітування з метою відстеження еволюцію вірусу COVID-19, та чітко інформувати населення про ситуацію.

В центрі Лондона мав відбутися захід, присвячений тому, як світ може адаптуватися до екстремальної спеки. Його скасували через різке підвищення температури.

Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.

У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.

Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.

Уночі 27 червня Україна втратила винищувач МіГ-29. Пілот встиг катапультуватись.