ВООЗ повідомила про зростання кількості хворих на COVID-19

Джерело: Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреєсус

У ВООЗ повідомили, що у світі зростає кількість хворих на COVID-19. В організації закликали не нехтувати карантинними заходами.

Гебреєсус наголосив, що за останні тижні у світі зросла кількість хворих коронавірусом. Більш того, після свят ця кількість може ще більше зрости.

“Продовжуйте використовувати маски, вентиляцію та дистанцію, щоб зменшити вплив, і переконайтеся, що ви та ваші близькі зробили щеплення проти COVID-19 та грипу”, – зазначив гендиректор”, – порадив він.

Гебреєсус також звернувся до урядів країн світу з закликом надати доступ до надійних тестів, методів лікування та вакцин насамперед тим, хто перебуває в “зоні ризику”.

Також він рекомендує продовжувати спостереження, секвенування та звітування з метою відстеження еволюцію вірусу COVID-19, та чітко інформувати населення про ситуацію.

Ірак може розглянути вихід з ОПЕК, якщо не отримає суттєвого збільшення квоти на видобуток нафти, поінформували обізнані джерела.

Компанія  «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media. 

На лівому березі Києва скасували екстрені відключення електроенергії.

У Кропивницькому надзвичайники врятували пару борсуків, які потрапили у закинутий колодязь. Обох вже випустили на природу.

США можуть перенаправити постачання природного газу на інші ринки, якщо Європейський Союз не пом’якшить правила щодо скорочення викидів метану. Про це заявив міністр енергетики США Кріс Райт.