ВООЗ повідомила про зростання кількості хворих на COVID-19

Джерело: Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреєсус

У ВООЗ повідомили, що у світі зростає кількість хворих на COVID-19. В організації закликали не нехтувати карантинними заходами.

Гебреєсус наголосив, що за останні тижні у світі зросла кількість хворих коронавірусом. Більш того, після свят ця кількість може ще більше зрости.

“Продовжуйте використовувати маски, вентиляцію та дистанцію, щоб зменшити вплив, і переконайтеся, що ви та ваші близькі зробили щеплення проти COVID-19 та грипу”, – зазначив гендиректор”, – порадив він.

Гебреєсус також звернувся до урядів країн світу з закликом надати доступ до надійних тестів, методів лікування та вакцин насамперед тим, хто перебуває в “зоні ризику”.

Також він рекомендує продовжувати спостереження, секвенування та звітування з метою відстеження еволюцію вірусу COVID-19, та чітко інформувати населення про ситуацію.

Індія різко збільшила закупівлі російської нафти та вугілля після загострення конфлікту довкола Ірану, котрий вже спричинив перебої у постачанні енергоносіїв і зростання цін на світових ринках.

Московський нафтопереробний завод не працюватиме щонайменше шість місяців після значних пошкоджень, завданих атаками українських дронів.

Рятувальники знайшли та підняли з річки Тиса тіло десятирічного хлопчика без ознак життя, якого шукали понад дві доби поблизу села Гетиня у Берегівському районі Закарпатської області.

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування після журналістського розслідування про катування та смерті мобілізованих в 425 штурмовому полку “Скеля”.

Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.