ВООЗ повідомила про зростання кількості хворих на COVID-19
Джерело: Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреєсус
У ВООЗ повідомили, що у світі зростає кількість хворих на COVID-19. В організації закликали не нехтувати карантинними заходами.
Гебреєсус наголосив, що за останні тижні у світі зросла кількість хворих коронавірусом. Більш того, після свят ця кількість може ще більше зрости.
“Продовжуйте використовувати маски, вентиляцію та дистанцію, щоб зменшити вплив, і переконайтеся, що ви та ваші близькі зробили щеплення проти COVID-19 та грипу”, – зазначив гендиректор”, – порадив він.
Гебреєсус також звернувся до урядів країн світу з закликом надати доступ до надійних тестів, методів лікування та вакцин насамперед тим, хто перебуває в “зоні ризику”.
Також він рекомендує продовжувати спостереження, секвенування та звітування з метою відстеження еволюцію вірусу COVID-19, та чітко інформувати населення про ситуацію.
- У країнах ЄС, попередньо, залишилися невикористаними близько 215 мільйонів доз вакцин проти COVID-19. Видання надало розрахунки на цифрах з 19 європейських країн, але реальна кількість може бути набагато вища.
Індія різко збільшила закупівлі російської нафти та вугілля після загострення конфлікту довкола Ірану, котрий вже спричинив перебої у постачанні енергоносіїв і зростання цін на світових ринках.
Московський нафтопереробний завод не працюватиме щонайменше шість місяців після значних пошкоджень, завданих атаками українських дронів.
Рятувальники знайшли та підняли з річки Тиса тіло десятирічного хлопчика без ознак життя, якого шукали понад дві доби поблизу села Гетиня у Берегівському районі Закарпатської області.
Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування після журналістського розслідування про катування та смерті мобілізованих в 425 штурмовому полку “Скеля”.
Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.