ВООЗ повідомила про зростання кількості хворих на COVID-19
Джерело: Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреєсус
У ВООЗ повідомили, що у світі зростає кількість хворих на COVID-19. В організації закликали не нехтувати карантинними заходами.
Гебреєсус наголосив, що за останні тижні у світі зросла кількість хворих коронавірусом. Більш того, після свят ця кількість може ще більше зрости.
“Продовжуйте використовувати маски, вентиляцію та дистанцію, щоб зменшити вплив, і переконайтеся, що ви та ваші близькі зробили щеплення проти COVID-19 та грипу”, – зазначив гендиректор”, – порадив він.
Гебреєсус також звернувся до урядів країн світу з закликом надати доступ до надійних тестів, методів лікування та вакцин насамперед тим, хто перебуває в “зоні ризику”.
Також він рекомендує продовжувати спостереження, секвенування та звітування з метою відстеження еволюцію вірусу COVID-19, та чітко інформувати населення про ситуацію.
- У країнах ЄС, попередньо, залишилися невикористаними близько 215 мільйонів доз вакцин проти COVID-19. Видання надало розрахунки на цифрах з 19 європейських країн, але реальна кількість може бути набагато вища.
У Франції на тлі сильної спеки за останні кілька днів потонуло щонайменше 40 осіб.
Рідкісний метеорит, знайдений у пустелі Сахара, може містити перші прямі докази існування давнього планетарного тіла, яке зникло на початку формування Сонячної системи.
Головне управління розвідки попередило, що на тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки.
Генеральний директор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України, яким його визнано таким, що не відповідає вимогам професійної придатності керівника фінансової установи.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.