Ворог атакував Україну 65 безпілотниками: скільки вдалось збити
Джерело: Повітряні сили ЗСУ
У ніч на 4 лютого російські окупаційні війська випустили по українській території 65 безпілотників.
БпЛА – “шахеди” та інших типів – ворог запускав з кількох напрямків: Орла, Курська та Брянська (РФ).
Силами та засобами ППО збито 37 БпЛА у Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській та Черкаській областях.
“Внаслідок ворожої атаки постраждали Сумщина та Черкащина”, – зазначили у ПС ЗСУ.
Ще 28 безпілотників локаційно втрачені без негативних наслідків.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
- Черговий наліт дронів на російські регіони призвів до зупинки одного з найбільших заводів російської держкорпорації “Газпром”.
До суду скерували справу командира батальйону безпілотних систем, який в листопаді 2025 року зібрав на шикування військовослужбовців, після чого російські окупанти завдали ракетного удару.
У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.
Окупаційна влада Криму та Севастополя впровадила режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.
Захищаючи Україну на фронті загинув фіксер американського телеканалу ABC News Максим Осередчук.
Міністр імміграції Данії Мортен Бєдсков заявив, що уряд відновить розслідування щодо можливості заборони мусульманського заклику до молитви по всій країні, стверджуючи, що те, що він назвав повзучою “ісламізацією”, займає надто багато громадського простору.