Ворог подвоїв кількість ракетоносіїв у Чорному морі – ОК «Південь»

Джерело: Оперативне командування “Південь”

Станом на 12 липня ворог наростив присутність ракетоносіїв у Чорному морі. На додачу до підводного човна вийшов фрегат “Адмірал Ессен”.

Зауважується, що наразі сумарний залп “Калібрів” може сягати 12 ракет.

Рівень ракетної загрози оцінили як високий. Та пояснили, що на тлі активності ворожої авіації та безпілотної розвідки це може свідчити про підготовку до майбутніх атак.

У пресслужбі закликали реагувати на сигнали повітряної тривоги “вчасно і чемно”.

Раніше повідомлялося, що 12 липня виведено на бойове чергування в Чорному морі шість ворожих кораблів. В Азовському морі – один ворожий військовий корабель, а у Середземному морі виведено вісім ворожих кораблів.

Окрім цього, у Генштабі зазначили, що протягом минулої доби російські окупанти атакували Україну ударними безпілотниками типу «Shahed». Усього було задіяно 28 дронів-камікадзе. В результаті успішної бойової роботи наша ППО знищила 26 ударних БпЛА. Також наші захисники знищили 5 розвідувальних БпЛА оперативно-тактичного рівня.

Протягом минулої доби ворог завдав 65 авіаційних ударів та здійснив 71 обстріл з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. На жаль, окрім зруйнованої інфраструктури, постраждали мирні люди.

Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.

Верховний суд Бразилії оголосив, що юристи платформи X не сплатили штрафи належному банку. Штрафи, які юристи X стверджують, що були сплачені, є єдиним невиконаним заходом для поновлення роботи компанії в Бразилії.

Речниця теруправління ДБР у Хмельницькому Катерина Герасімук розповіла, що ДБР вивчає список “ухилянтів”, який знайшли під час обшуків у кабінеті керівниці Хмельницького обласного центру МСЕК Тетяни Крупи. 

Станом на 16:00 суботи, 5 жовтня, від початку доби по всій лінії фронту зафіксували 67 бойових зіткнень. Найгарячішим залишається Покровський напрямок.

Цього тижня три українські атомні станції уклали угоди на зведення захисних споруд. Попри те, що Хмельницька — це найменша АЕС в Україні (має в експлуатації 2 енергоблоки), витрати на її захист сягнуть 1,7 мільярда гривень. Це найбільша сума серед усіх станцій.

Улітку 2024 року російські окупанти стратили чотирьох українських військових на території агрегатного заводу у Вовчанську за наказом командування.