Ворог поширив ІПСО щодо мінування Тиси — Держприкордонслужба

Джерело: телемарафон

Речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко заявив, що чутки про нібито “мінування” берегів Тиси є ворожою ІПСО.

“Такі чутки – це ворожа ІПСО. Посилення кордону з країнами Європейського Союзу та Молдовою для того, щоб не допускати незаконного перетину кордону, – це відповідальність України перед країнами, з якими ми межуємо. Але це жодним чином не передбачає мінування території або інших дій, які б загрожували життю людей, навіть попри те, що вони у незаконний спосіб намагаються перетнути кордон”, – сказав Демченко.

Він наголосив, що українська сторона посилила охорону кордону, але не шляхом мінування. Для цього збільшили кількість прикордонних нарядів та використовує нові технічні засоби, такі як БпЛА та камери відеоспостереження.

Зазначимо, що з початку повномасштабного вторгнення у Тисі виявили 31 загиблого чоловіка внаслідок спроб незаконно перетнути кордон.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Сенатори одразу обох провідних партій США представили законопроєкт, за яким пропонують визнати Росію державою-спонсором тероризму. 

Сьогодні, 21 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Проте, з 13:00 їх вимушено посилять. Про це розповіли в пресслужбі “Укренерго”.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.