Ворог вкотре атакував Херсон та вбив двох цивільних осіб

Джерело: керівник ОП Андрій Єрмак та голова Херсонської ОДА Олександр Прокудін в Telegram

Сьогодні, 5 грудня, вранці російські загарбники вкрили вогнем центр Херсона.

Попередньо відомо про загибель двох осіб та одного пораненого.

“На цьому місці окупанти вбили двох людей. Лікарям, які оперативно прибули на місце події, залишилося лише констатувати смерть херсонців”, – зазначив Олександр Прокудін.

Також поранено 59-річного чоловіка, його шпиталізували для надання меддопомоги.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.

У межах саміту “Україна – Південно-Східна Європа” в Тирані президент Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Чорногорії Яковом Мілатовичем.

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час онлайн-привітання учасників конференції “BLACK SEA GRAIN. EUROPE-2024” заявив, що 90% всієї української агропродукції експортується морем.

Шість акціонерних товариств мають до 29 лютого 2024 року забезпечити авансове перерахування до держбюджету не менше ніж 50% річних дивідендів на державну частку від результатів господарської діяльності у 2023 році.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за підсумками переговорів у Тирані з албанським колегою Іглі Хасані повідомив, що найближчим часом Албанія планує відкрити посольство в Києві.