Воскову фігуру Конора МакГрегора прибрали з музею в Ірландії після справи про зґвалтування

Джерело: BBC

Воскову фігуру бійця змішаних єдиноборств Конора Макгрегора прибрали з Національного музею воскових фігур у Дубліні, столиці Ірландії, через його судовий процес щодо зґвалтування.

У заяві музею йдеться:

“Як сімейний атракціон, ми регулярно переглядаємо наші експонати, щоб переконатися, що вони відповідають нашим цінностям і очікуванням наших відвідувачів. Ми будемо продовжувати стежити за ситуацією і відповідно приймати рішення щодо майбутніх виставок”.

Скульптура була “однією з найпопулярніших”, особливо серед туристів, повідомив речник музею.

Батько бійця ММА, Тоні МакГрегор, представив воскову фігуру в серпні 2017 року.

У п’ятницю, 22 листопада, присяжні Високого суду Дубліна визнали Макгрегора винним у нападі на Нікіту Хенд, яку він зґвалтував у готелі в Дубліні в грудні 2018 року. Бійця зобов’язали виплатити потерпілій 250 000 євро компенсації.

Крім того, великі торгівельні мережі Великої Британії та Ірландії припиняють продаж алкогольних напоїв ірландського бійця змішаних єдиноборств Конора МакГрегора після того, як його визнали винним у зґвалтуванні.

Турецький суд заблокував доступ до частини контенту чат-бота Grok, розробленого компанією xAI Ілона Маска. Влада заявила, що чат-бот генерує відповіді, що ображають президента Реджепа Таїпа Ердогана, засновника сучасної Туреччини Мустафу Кемаля Ататюрка та релігійні цінності.

Семирічного собаку-шукача Бруно 6 липня знайшли мертвим у центрі дресирування поблизу італійського міста Таранто. Пес протягом кількох годин помирав болісною смертю, після того як йому кинули ковбаски, начинені цвяхами.

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц вважає, що можливості для мирного врегулювання війни Росії проти України більше не існує.

За даними дослідження Соціологічної групи “Рейтинг”, найвищу довіру серед українських політиків і посадовців має колишній головнокомандувач ЗСУ, а нині надзвичайний повноважний посол України у Великій Британії Валерій Залужний (73%).

Результати нового дослідження засвідчили, що людська діяльність у минулому стала причиною того, що кліщі широко переносять небезпечні хвороби.