Втрати ворога: протягом доби ЗСУ ліквідували ще 750 російських армійців
Джерело: Генеральний штаб Збройних сил України
В Україні триває 696-та доба повномасштабного російського вторгнення. За цей час українські захисники знищили більш як 375 тисяч російських військових.
За інформацією Генштабу, станом на 20 січня 2024 року, орієнтовні втрати військ РФ в Україні становлять:
- особового складу ‒ близько 375 270 (+750 за добу)
- танків ‒ 6 171 (+4 за добу)
- бойових броньованих машин ‒ 11 455 (+10 за добу)
- артилерійських систем – 8 868 (+14 за добу)
- РСЗВ – 967 (+1 за добу)
- засоби ППО ‒ 654
- літаків – 331
- гелікоптерів – 324
- БпЛА оперативно-тактичного рівня – 6 934 (+5 за добу)
- крилаті ракети ‒ 1 818 (+1 за добу)
- кораблі/катери ‒ 23
- підводні човни – 1
- автомобільної техніки та автоцистерн – 11 848 (+17 за добу)
- спеціальна техніка ‒ 1 389 (+5 за добу)
Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 1 району зосередження особового складу противника.
Підрозділи ракетних військ уразили 4 артилерійських засоби противника.
- Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов розповів про необхідність продовжувати тиск на ворога, зокрема атакуючи тимчасового окупований Крим із повітря, використовувати морські ударні безпілотники та проводити таємні спецоперації.
Продюсер британського телеканалу Sky News в Україні Азад Сафаров заявив, що у березні 2025 року поблизу Добропілля невідомий розстріляв автомобіль водійки знімальної групи біля командно-спостережного пункту 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. За його словами, жінка не постраждала лише завдяки броньованому автомобілю.
У Дніпрі ветеринари провели унікальну операцію для пораненого військового пса Ральфа. Вони встановили чотирилапому титанову щелепу.
Президент США Дональд Трамп врахує динаміку цін на світовому ринку енергоносіїв при ухваленні рішення щодо продовження послаблення санкції проти російської нафти, заявив у Кувейті держсекретар Марко Рубіо.
В Італії за добу зафіксовано п’ять смертей, пов’язаних із різким підвищенням температури до 41 °C.
Європейська енергосистема опинилася під посиленим навантаженням через хвилю аномальної спеки, котра спричинила різкі коливання цін на електроенергію на тлі зростання попиту та обмеження виробництва.