Втрати ворога: протягом доби ЗСУ ліквідували ще 750 російських армійців

Джерело: Генеральний штаб Збройних сил України

В Україні триває 696-та доба повномасштабного російського вторгнення. За цей час українські захисники знищили більш як 375 тисяч російських військових.

За інформацією Генштабу, станом на 20 січня 2024 року, орієнтовні втрати військ РФ в Україні становлять:

  • особового складу ‒ близько 375 270 (+750 за добу)
  • танків ‒ 6 171 (+4 за добу)
  • бойових броньованих машин ‒ 11 455 (+10 за добу)
  • артилерійських систем – 8 868 (+14 за добу)
  • РСЗВ – 967 (+1 за добу)
  • засоби ППО ‒ 654
  • літаків – 331
  • гелікоптерів – 324
  • БпЛА оперативно-тактичного рівня – 6 934 (+5 за добу)
  • крилаті ракети ‒ 1 818 (+1 за добу)
  • кораблі/катери ‒ 23
  • підводні човни – 1
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 11 848 (+17 за добу)
  • спеціальна техніка ‒ 1 389 (+5 за добу)

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 1 району зосередження особового складу противника.

Підрозділи ракетних військ уразили 4 артилерійських засоби противника.

  • Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов розповів про необхідність продовжувати тиск на ворога, зокрема атакуючи тимчасового окупований Крим із повітря, використовувати морські ударні безпілотники та проводити таємні спецоперації.

У сербському місті Кралєво очікують тисячі протестувальників після заяви президента Александра Вучича про готовність піти з посади. Його відставка має відкрити шлях до дострокових президентських і парламентських виборів.

З початку червня громадяни низки країн, котрі РФ вважає “недружніми”, постали перед заморожуванням вкладів у російських банках.

Уряд Австралії планує подвоїти штрафи для соцмереж за систематичне порушення заборони на доступ дітей до 16 років. Максимальна санкція може зрости до 99 млн австралійських доларів.

Криза пального у тимчасово окупованому Криму почала впливати на ринок праці: жителі повідомляють про затримки зарплат, звільнення та вимушені неоплачувані відпустки.

США уклали з Казахстаном угоду щодо доступу до одного з найбільших нерозроблених родовищ вольфраму у світі. Водночас серед інвесторів, які можуть виграти від проєкту, є структури, пов’язані із синами Дональда Трампа.