Втрати ворога: за добу ліквідовано 590 російських армійців
Джерело: Генштаб ЗСУ
В Україні триває 529-та доба повномасштабного російського вторгнення. За цей час українські воїни знищили більш як 249 тисяч загарбників.
Згідно з даними, за час широкомасштабної російсько-української війни – з 24 лютого 2022 року по 6 серпня 2023 року – російські окупаційні війська зазнали таких втрат (дані орієнтовні):
- особового складу ‒ близько 249700 (+590),
- танків ‒ 4237 (+5) од,
- бойових броньованих машин ‒ 8262 (+11) од,
- артилерійських систем – 4965 (+22) од,
- РСЗВ – 705 (+1) од,
- засоби ППО ‒ 466 (+0) од,
- літаків – 315 (+0) од,
- гелікоптерів – 311 (+0) од,
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 4126 (+10),
- крилаті ракети ‒ 1359 (+12),
- кораблі /катери ‒ 18 (+0) од,
- автомобільної техніки та автоцистерн – 7441 (+19) од,
- спеціальна техніка ‒ 734 (+4)
Також авіація сил оборони за минулу добу завдала 7 ударів по районах зосередження особового складу противника.
Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом минулої доби уразили 2 пункти управління, 5 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 4 артилерійських засоби на вогневих позиціях, 5 складів боєприпасів та одну станцію радіоелектронної боротьби окупантів.
- За даними аналітиків, українська армія веде кампанію з перехоплення цілей російських бойовиків, як і під час контрнаступальних операцій торік у Херсонській та Харківській областях, проте зараз завдає ударів набагато глибше у ворожі тилові райони й охоплює морські об’єкти.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.