ВВС опублікувала трейлер спецепізодів «Доктор Хто», приурочених 60-річчю серіалу

Джерело: ВВС

Британська мовна служба ВВС оприлюднила трейлер спецепізодів науково-фантастичного серіалу “Доктор Хто”, які вийдуть на честь його 60-річчя у листопаді.

У центрі сюжету – Доктор, який повертається на Землю, щоб захистити людей від падіння космічного корабля. У небезпеці також опиняється його подруга Донна Ноубл.

У нових спецепізодах до ролі головного персонажа повернувся Девід Теннант. Водночас роль лиходія дісталася Нілу Патріку Харрісу, відомого за серіалом “Як я зустрів вашу маму”, де він зіграв Барні.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.