Викрито мережу підпільних покер-клубів, яка діяла під виглядом «Клубу спортивного покера»

Джерело: Офіс Генерального прокурора

У Києві, Харкові та Одесі припинили незаконну діяльність мережі підпільних покер-клубів, вилучене майно яких становить понад 5,3 мільйона гривень. Чотирьом особам, які організували діяльність мережі, повідомлено про підозру.

Фото: Офіс Генерального прокурора

За даними слідства, під виглядом “Клубу спортивного покера” група осіб проводила азартні ігри, зокрема кеш-гру в покер за гроші учасників. В процесі гри адміністрація закладу забирала комісію від кожного “банку” для отримання прибутку від азартної гри.

Цю діяльність приховували за дозвільними документами, виданими громадською організацією, яка мала відношення до спортивного покера.

Фото: Офіс Генерального прокурора

Правоохоронці провели обшуки в місцях розташування гральних закладів у Києві, Харкові та Одесі й вилучили готівку на суму понад 1,3 мільйона гривень, чорнову бухгалтерію та підрахунки доходу від гри в покер.

Також вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони фігурантів, 38 столів для гри в покер, гральні карти та фішки. На готівку та вилучене майно, орієнтовною вартістю понад 5,3 мільйона гривень, накладено арешт.

Наразі вирішується питання щодо застосування запобіжних заходів до підозрюваних.

Триває сімсот тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби відбулося 79 бойових зіткнень.

УПЦ Московського патріархату відмовила українським військовим капеланам та українським захисникам у доступі до печер Києво-Печерської Лаври. Оборонці мали намір помолитися за загиблих побратимів у річницю повномасштабного вторгнення росіян.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.