Вже два місяці президент не підписує закон про спрощення списання майна у ЗСУ — нардеп

Джерело: народний депутат і полковник СБУ Роман Костенко у Facebook

Нардеп Роман Костенко заявив, що вже два місяці на підпис президента Володимира Зеленського чекає закон про спрощення списання майна у ЗСУ.

“Хочеться звернутися до Президента і нагадати, що він гарант додержання Конституції, тому в першу чергу сам зобов’язаний її виконувати, і підписувати або ветувати прийняті Парламентом закони. Ми у ВРУ їх приймаємо не для того, аби в ОП їх відкладали в довгий ящик. Особливо це стосується законів, що приймаються на прохання військовослужбовців. Їх потрібно підписувати невідкладно!” — наголосив він.

За його словами, до нього звертаються захисники з пропозиціями створити петицію з вимогою до Президента, аби він підписав закон (законопроєкт №10039).

Фото: Роман Костенко

Раніше Костенко писав, що Верховна Рада законопроєктом насправді не спростила процедуру списання військового майна, а навпаки – ще більше ускладнила. Він зазначав, що існуючий перелік збільшився на 22 види майна.

4 лютого представники Європейської комісії, Європейської служби зовнішніх справ, Ради Європи, України та 37 держав погодили головні параметри для створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 4 лютого. З початку доби відбулося 80 бойових зіткнень. Найгарячішою була ситуація на Покровському, Торецькому напрямках та на Курщині.

Верховна представниця Євросоюзу з закордонних справ Кая Каллас заявила, що трибунал для лідера РФ Володимира Путіна працюватиме, навіть якщо президент США Дональд Трамп досягне мирних переговорів з господарем Кремля щодо України.

Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Пірсу Моргану розповів про втрати під час повномасштабної війни з Росією та оцінив реальність повернення всіх окупованих ворогом територій.

Російський опозиційний політик Михайло Ходорковський та підприємець Борис Зімін допоможуть російськомовним медійним, правозахисним, аналітичним та гуманітарним проєктам, які працюють в Україні, і залишилися без фінансування від Держдепу США.