Warner Bros. попросила вибачення у японців через меми про «Барбінгеймер»

Джерело: Vice.

Акаунт у Twitter Барбі в Японії попросив вибачення у громадян Японії через участь своїх західних колег у популярному мемі про “Барбінгеймера”. Компанія Warner Bros. Pictures of Japan пояснила, що феномен цих мемів не був офіційним чи санкціонованим творінням студії.

В Японії фільм про Барбі вийде на екрани 11 серпня, а 9 серпня буде 78-а річниця атомного бомбардування міста Нагасакі. У світі вже з’явилося багато мемів на тему фільмів про створення атомної бомби “Оппенгеймер” і “Барбі”.

Різноманітні акаунти Барбі в соціальних мережах обігравали цей зв’язок, оскільки обидві стрічки вийшли в один день. Наприклад, були меми, де Барбі з Кеном їдуть в автівці на тлі атомного вибуху, або атомний вибух показують у кольоровій палітрі фільму про ляльку.

“Це буде літо, яке запам’ятається”, – писав офіційний акаунт про Барбі.

У компанії зазначили, що нині існує рух закордонних фанатів, які рекомендують переглянути обидві роботи. Проте цей рух не є офіційним. Після публікації вибачень твіт з американського акаунту, присвяченому фільму “Барбі”, було видалено.

Глава служби безпеки ФСБ РФ Олександр Бортников повідомив у п’ятницю, 24 травня, що Росія заарештувала понад 20 осіб у зв’язку з терактом у підмосковному ТЦ Crocus City Hall в березні, в результаті якого загинули понад 140 осіб.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Завтра, 26 травня, протягом доби у всіх регіонах України графіки відключень світла для промислових та побутових споживачів не плануються.

Дві групи вчених виявили теоретично придатну для життя планету, меншу за Землю, але більшу за Венеру, яка обертається навколо маленької зірки приблизно за 40 світлових років від нас.