Як підвищити власну ефективність за допомогою ChatGPT: у Мінцифри презентували новий освітній серіал

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

Мінцифра та Київська школа економіки створили освітній серіал “ChatGPT для підвищення власної ефективності” для охочих розвинути практичні навички взаємодії з ChatGPT, використовувати штучний інтелект для особистого розвитку, а також у навчанні та роботі.

Ключові теми освітнього серіалу “ChatGPT для підвищення власної ефективності”:

  • Що таке штучний інтелект та нейромережа;
  • Сфери застосування штучного інтелекту на прикладі ChatGPT;
  • Етика та конфіденційність при роботі з ChatGPT;
  • Огляд ChatGPT;
  • ChatGPT трансформує процес навчання;
  • ChatGPT для перекладу та аналізу текстів;
  • Можливості ChatGPT при роботі з текстами.

Освітній серіал знято у форматі лекторію. Після перегляду можна пройти фінальний тест та отримати сертифікат про завершення програми.

Спікер – Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, PhD з економіки, раніше – викладач у Боннському, Пенсильванському та Піттсбурзькому університетах.

“Ми створили цей освітній серіал, щоб люди ознайомилися із сучасними інструментами штучного інтелекту та розуміли їхній потенціал як для бізнесу, так і для себе”, – пояснила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Довідково. Штучний інтелект – це інструмент, який допоможе зекономити час, знизити витрати та покращити ефективність бізнесу. За умови, що його використовують грамотно. Зокрема, за даними Forbes, 97% підприємств по всьому світу вважають, що ChatGPT допоможе бізнесу швидше розвиватися. Крім переваги для бізнесу, штучний інтелект може також полегшити особистісний розвиток.

Голову Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова затримали силовики після подій у республіці 23 червня, під час яких невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.