Як виглядає маріупольська колегіум-школа № 1 внаслідок агресії росіян (фото)
Джерело: Маріупольська міська рада у Telegram
Маріупольська міськрада показала колегіум-школу №1, яка не витримала російського вторгнення. Школа пережила дві світові війни, але її розібрали росіяни під час окупації.
“Мета – знищити докази того, як вони обстрілювали мирні об’єкти, та переписати історію Маріуполя по-російські”, — написали у міськраді.
Зазначено, що колегіум-школа є одним з найстаріших освітніх закладів міста, заснований ще у 1894 році.
Зазначимо, що росіяни під час блокади пошкодили 90% усіх шкіл Маріуполя, що становить 54 освітніх заклади. З них 19 зазнали критичних ушкоджень, а 9 шкіл було зруйновано повністю. Багато з цих шкіл слугували укриттями для місцевих родин, які шукали захист від безперервних обстрілів.
- У Музеї історії міста Києва презентували проєкт “Маріуполь: 86 днів оборони”, присвячений вшануванню героїчної оборони міста.
- Український військовий Дмитро Андрющенко опублікував фото з Маріуполя, зроблене близько 1960 року, вказавши на його особливість.
Міністерство енергетики України затвердило нову інструкцію щодо складання та використання графіків погодинних відключень електроенергії (ГПВ). Зміни передбачають єдині принципи застосування графіків для всіх областей країни.
Міністерка економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свенья Шульце прибула до Києва з неанонсованим візитом.
Російські війська зараз перебувають за три кілометри від околиць ключового міста Покровська Донецької області після наступу в середу. Вони також захопили українські позиції поблизу міста.
Канцлер Німеччини Олаф Шольц провів, за його словами, безрезультатну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним. Однак Шольц заявив, що готовий до подальших переговорів з ним.
Естонія передала Україні один зі своїх енергоблоків з Ауверської електростанції. За даними Міністерства енергетики України, енергоблок здатен забезпечити електроенергією близько 150 тисяч осіб.