«Якось вони і тебе застрелять»: заступник міністра освіти Туреччини звернувся до Нетаньяху
Джерело: X (Twitter) заступника міністра освіти Туреччини Назіфа Їлмаза
Прем’єр-міністр Ізраїля Беньямін Нетаньяху опублікував у соцмережі X відео з атакою ЦАХАЛу сектору Газа. На це відреагував заступник міністра освіти Туреччини Назіф Їлмаз.
Нетаньяху підписав відео фразою “Продовжуйте зі всіх сил”.
Своєю чергою, Їлмаз зробив ретвіт допису ізраїльського прем’єра та написав, що Нетаньяху помре.
“Одного дня вони й тебе розстріляють. Ти помреш…” – написав турецький політик.
https://twitter.com/yilmaznazif/status/1711844678780301411
Додамо, що, за останніми даними, кількість загиблих внаслідок атак палестинського угруповання ХАМАС на Ізраїль зросла до понад 1200 осіб. Ще близько 3000 осіб поранено, а доля близько 150 осіб, яких бойовики взяли у заручники, невідома.
- Верховний комісар ООН з прав людини Фолькер Тюрк заявив, що ізраїльські війська завдали авіаударів по школах і великих житлових будинках у Газі, що призвело до жертв серед цивільного населення.
- Напад на Ізраїль з боку палестинського угруповання ХАМАС 7 жовтня може стати одним з найбільших провалів ізраїльської розвідки з часів війни Судного дня 1973 року.
Служба безпеки України спільно з прокуратурою знешкодила злочинне угруповання, яке викрадало, катувало та вимагало гроші у підприємців і військових на Дніпропетровщині. Серед затриманих депутат місцевої ради, котрий зі спільниками вимагав 2,5 млн доларів у військового.
19 листопада глава МЗС України Андрій Сибіга здійснить візит до Сполучених Штатів з офіційним візитом.
Між Литвою та Швецією на дні Балтійського моря виявили черговий пошкоджений підводний кабель зв’язку, про що повідомив головний технічний директор литовської телекомунікаційної компанії Telia Андрюс Шемешкявічюс.
18 листопада Росія наклала вето на резолюцію Ради Безпеки ООН, котрою закликали до негайного припинення бойових дій у Судані. Інші 14 членів органу підтримали документ, спрямований на розв’язання гуманітарної кризи.
Україна долучилася до Глобальної Платформи Кліматичного Клубу. Це механізм підтримки, покликаний прискорити декарбонізацію промисловості з високим рівнем викидів і сприяти промисловому розвитку з нульовим та низьким рівнем викидів.