Японія надала Україні $1,3 млрд на соціальні видатки

Джерело: Юлія Свириденко

Україна отримала від Уряду Японії майже 1,3 млрд доларів за проєктом Світового банку PEACE in Ukraine.

“Кошти зараховані до загального фонду державного бюджету та спрямовуються на соціальні видатки”, – повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

Зазначається, що це другий транш від Японії, профінансований за механізмом Extraordinary Revenue Acceleration for Ukraine країн G7. Його загальний обсяг становить 50 млрд доларів США.

З лютого 2022 року бюджетна підтримка від Японії перевищила $10,7 млрд, з яких понад $2,7 млрд надійшли у формі грантів.

“Дякуємо Уряду Японії за наданий грант, а також Світовому банку за ефективну координацію міжнародної підтримки. Ця допомога є надзвичайно важливою для забезпечення фінансової стійкості України”, – додала Свириденко.

Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.

Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.

Ризик розвитку раку може залежати не лише від ваги, але й від того, коли відбувається збільшення ваги.

Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника російських обстрілів по Запорізькій області. Зловмисником виявився громадянин РФ, який жив у прифронтовому селищі регіону і наводив повітряні атаки рашистів по обласному центру та прилеглих районах.