Яремчук, який забив переможний гол у матчі Україна – Словаччина, заплакав після матчу

Джерело: Букви

Український футболіст Роман Яремчук, який забив переможний гол у матчі проти збірної Словаччини, заплакав після фінального свистка.

У другому таймі Микола Шапаренко закинув м’яч вперед на Романа Яремчука, і той забив переможний гол.

Після фігального свистка Яремчук розчулився та заплакав.

Відтак, збірна України перемогла Словаччину у другому турі Євро-2024 з рахунком 2:1. Україна отримала три очки й посіла третє місце в групі Е.

Вже 26 червня збірна України проведе матч з Бельгією.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.